Ravenol Polska uruchamia sieć warsztatową

4 lipca 2018, 23:15

Ravenol Professionals to sieć zrzeszająca niezależne warsztaty stosujące rozwiązania Ravenol, których jedną ze specjalizacji jest obsługa skrzyń biegów.

Celem stworzenia sieci warsztatów samochodowych Ravenol Professionals jest podniesienie jakości usług i zapewnienia klientom szybkiej i profesjonalnej obsługi zgodnej ze standardem OE oraz wprowadzenie w warsztacie innowacyjnych rozwiązań w obszarze techniki smarowania.

Warsztaty, które przystąpią do sieci Ravenol Professionals mogą liczyć na wsparcie techniczne w zakresie czynności serwisowych oraz zastosowań produktów Ravenol, a także wsparcie specjalistów regeneracji konwerterów i pełnej regeneracji wszystkich rodzajów automatycznych skrzyń biegów. Korzystają też z bazy z instrukcjami wymiany płynów wraz z dokumentacją techniczną konkretnych modeli skrzyń, a w zakresie pomocy technicznej, sprzętowej i produktowej z dedykowanej infolinii i porad on-line. W szczególnych przypadkach serwisy mogą liczyć również na wsparcie rzeczoznawcy.

Pracownicy zrzeszonych warsztatów mogą podnosić swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach technicznych i produktowych oraz konferencjach poświęconych wymianie doświadczeń i wiedzy z zakresu napraw i procedur, organizowanych przez Ravenol Polska.

Uczestnicy sieci korzystają ze wspólnej identyfikacji wizualnej, promocji w serwisach internetowych i mediach społecznościowych Ravenol Polska oraz dedykowanych promocji.

Warsztat otrzymuje też pakiet materiałów wizerunkowych z elementami oznakowania zewnętrznego oraz możliwość udziału w programie lojalnościowym, w ramach którego otrzymuje bonusy posprzedażne.

Warsztaty zainteresowane podjęciem współpracy w ramach sieci Ravenol Professionals mogą zgłaszać się do swoich dystrybutorów produktów Ravenol, bezpośrednio do Koordynatora Sprzedaży Ravenol Polska lub biura handlowego: biuro@ravenol.pl tel. +48 58 775 01 15.

Więcej na:

www.ravenol.pl

www.professionals.ravenol.pl

Artykuł sponsorowany Ravenol

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!