Wahacze w ofercie firmy WRC Polska

7 marca 2018, 10:41

WRC Polska posiada w swojej ofercie wahacze do samochodów osobowych.

Wahacze są jednymi z ważniejszych elementów zawieszenia, ponieważ odpowiadają za stabilność pojazdu oraz zapewniają komfort i bezpieczeństwo jazdy samochodem. Są one odpowiedzialne za łączenie piasty koła z nadwoziem wykonując cykliczny ruch obrotowy wokół stałej osi o ograniczonym kącie obrotu. Po wykonaniu ruchu wahacz wraca do położenia początkowego. W celu wytłumienia drgań wahacze są najczęściej odizolowane od osi, tzw. silentblokami (tulejami metalowo-gumowymi). Do produkcji wahaczy stosuje się materiały, które zapewniają wydłużony czas eksploatacji, trwałość oraz odporność na uszkodzenia i korozję.

Zepsute bądź zużyte wahacze rozpoznamy słysząc i odczuwając stuki, szarpanie przy ruszaniu. Pojazd będzie w niewłaściwy sposób reagował na skręcanie. Stosowanie uszkodzonych elementów zawieszenia może grozić utratą panowania nad pojazdem.

WRC Polska oferuje wahacze do aut wielu marek. Szczegóły na stronie sklepu internetowego www.swiatczesci.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Lewak, 5 kwietnia 2018, 21:46 0 -1

Jesu ile tego sie narobiło ms, dako,kamoka,skv teraz wrc kto to jeszcze kupuje jak wszyscy z tych samych chińczyków biorą . No to panowie we Włocławku wojnę zaczynają toczyć . Czyli jak zwykle dla klienta skończy się prześciganiem o złotówkę . A marża gdzie ?

Odpowiedz

z_doświadczenia, 6 kwietnia 2018, 6:28 18 -2

WRC od dawna kopiuje wszysko z SKV. Swoją drogą SKV nie musi toczyć wojny z WRC podobnie by wyglądała wojna Bosch z Hartem. Przepaść między obiema markami ogromna zarówno w dostępności, jakości obsługi oraz przede wszystkim jakości produktu. SKV wystawia się na targach, jest w TecDoc a WRC pisze na motofocusie.

Odpowiedz

Imię i nazwisko najwyżej do wiadomości redakcji osobno, 26 sierpnia 2018, 2:23 2 -9

Z doświadczenia wiem, że treść twojej wypowiedzi ma na celu zdyskredytowanie firmy konkurencyjnej do wymienionej przez Ciebie SKV. Nie odnosi się do artykułu, a SKV nie ma monopolu na sprzedaż wahaczy. Rynek to konkurencja, a ta regulowana jest przepisami. I patrząc na to co dzieje się pod wszystkim co ostatnio publikowała WRC, (choćby info o promocji) uważam ,że każdy świadomy uczestnik rynku powinien się zaniepokoić.Ktoś sprawdza wszystkie hurtownie ,każdy wystawiony przedmiot, wszystko(!) i wyszydza w komentarzach. Przejrzyjcie sami. Firma SKV we własnym interesie i oficjalnie powinna zając stanowisko w tej sprawie, bo wszystko wskazuje iż to jej działalność. Redakcjo motofocus: proszę interweniować. Marki firm mnie nie intereszą, przepisy już tak.

Odpowiedz

Grzegorz, 6 kwietnia 2022, 10:22 0 -4

Zgadzam się. Trafione w sedno.

Odpowiedz

aleksander, 7 kwietnia 2022, 3:10 3 0

I tym oto komentarzem zostałeś laureatem konkursu na wykop postu sprzed 4 lat i zdobyłeś tytuł "złotego szpadla". Ps. Takie coś jak WRC jeszcze w ogóle istnieje? Ktoś tym poza nimi handluje czy już niewidzialna ręka rynku zrobiła z nimi porządek? Swoją drogą, że jeszcze nikt ich nie pociągnął za podszywanie się z zarejestrowanym znakiem utożsamianym z rajdami "WRC" przecież to śmierdzi na kilometr.

Odpowiedz