Nowości w ofercie AMTRA

9 marca 2018, 10:23

Firma AMTRA wprowadziła nowe produkty do swojej oferty, są to m.in. dodatki do paliw, smary i kosmetyki samochodowe.

Od początku roku AMTRA wprowadziła do swojej oferty następujące nowości:

  • Dodatki do paliw STP – nowe formuły Start-Stop do czyszczenia wtryskiwaczy silników benzynowych oraz Diesla. Preparaty zapobiegają zanieczyszczeniu elementów układu wtryskowego i utracie mocy. Mają za zadanie zmniejszać zużycie paliwa i zapewniać prawidłowe funkcjonowanie silników.

  • MA Professional – smar do łożysk EP2. Wysokoobciążeniowy kompleksowy smar do łożysk z dodatkiem EP2 z zastosowaniem do smarowania podzespołów pracujących w wyjątkowo ciężkich warunkach, w szczególności łożysk tocznych w pojazdach transportu ciężarowego.

  • WUNDER-BAUM Eucalyptus – nowy zapach popularnej serii zawieszek samochodowych. Nowa propozycja to połączenie zapachu eukaliptusa i mięty.

  • Krwawa Felga – preparat do czyszczenia felg RED. Płyn do czyszczenia z efektem ”krwawej felgi”, silnie reaguje z zanieczyszczeniami i usuwa nawet najtrudniejsze zabrudzenia. Nadaje się do każdego rodzaju felg stalowych, aluminiowych, chromowanych i lakierowanych.

  • Moje Auto – preparat do mycia szyb z amoniakiem. Usuwa tłuste zabrudzenia a dzięki zawartości amoniaku nie pozostawia smug ani zacieków. Zapewnia połysk bez polerowania.

  • WUNDER-BAUM Spice Market – aromat przypraw korzennych. Oryginalny aromat łączący w sobie nuty cynamonu i gałki muszkatołowej.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!