Aplikacje Sogefi z opcją wyszukiwania informacji o produktach

, 7 marca 2018, 12:30

Firma Sogefi udostępniła nowe aplikacje z katalogiem na urządzenia z systemem iOS i Android. Oprócz wszystkich istotnych informacji zawartych w katalogu papierowym i internetowym aplikacja oferuje szereg funkcji, dzięki którym wyszukiwanie części zamiennych będzie pełne, łatwiejsze i szybsze.


Na poziomie ustawień klienci mogą wybrać preferowany język z około 13 możliwych, a następnie przeszukiwać portfolio produktów firmy – szczegółowo i w dowolnym czasie. Dzięki przejrzystej strukturze opartej na danych katalogowych, a także wygodnej funkcji wyszukiwania, wybór odpowiedniego produktu staje się niezwykle łatwy. Wprowadzenie odpowiedniego numeru referencji umożliwia znalezienie potrzebnych części z listy zastosowań lub zamienników konkurencji, z możliwością wyszukiwania według typu i kształtu filtra lub według zastosowania, a także wpisania szukanych informacji bezpośrednio na pasku wyszukiwania na górze strony startowej aplikacji.

Dzięki nowej aplikacji klienci mogą:

  • przeglądać katalog na swoim urządzeniu,
  • uzyskać szczegółowe informacje o produkcie oraz dostęp do karty produktu,
  • w łatwy sposób porównywać informacje o produktach,
  • odkrywać nowe produkty w ofercie,
  • oglądać filmy instalacyjne na YouTube,
  • pozostawać na bieżąco dzięki najświeższym informacjom.

W przypadku zmian w katalogu automatycznie pojawi się zaktualizowana wersja aplikacji do pobrania. Dane są również dostępne w trybie off-line. Dostęp do Internetu jest konieczny tylko podczas pobierania lub aktualizacji.

– Wierzymy w nową technologię, która może poprawić komfort obsługi – wyjaśnia Françoise Blais, Dyrektor Generalna IAM Filtration Business Unit – Nowa aplikacja to uzupełnienie istniejącego katalogu internetowego, a dodatkowo dzięki niej oferowane przez nas produkty i usługi są bardziej przyjazne dla naszych obecnych i potencjalnych klientów.

Nowe aplikacje kompatybilne z iOS i Androidem, tabletami i smartfonami: Purflux, FRAM® (Europe) i CoopersFiaam można teraz pobrać bezpłatnie z globalnych sklepów z aplikacjami.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!