Coraz bliżej finału konkursu Supermechanik AD 2017

, 8 sierpnia 2017, 13:52

Znamy już stu półfinalistów drugiej edycji konkursu Supermechanik AD. Do tego grona zakwalifikowało się 6 kobiet.

Pierwszy etap konkursu Supermechanik AD polegał na udzieleniu odpowiedzi na 40 pytań z zakresu budowy, diagnozy usterki i naprawy współczesnego samochodu. Każdy z uczestników – po zalogowaniu na platformie supermechanik.pl – miał do tego dziesięć prób, oczywiście z innym zestawem pytań.

– W tym roku do konkursu Supermechanik AD przystąpiło ponad trzy tysiące osób, czyli o połowę więcej niż w pierwszej edycji. Z jednej strony bardzo nas cieszy tak duże zainteresowanie, z drugiej jesteśmy pełni podziwu dla szerokiej wiedzy tych osób – mówi Dawid Cieśla z AD Polska.

Zgodnie z regulaminem do półfinału konkursu zakwalifikowało się sto osób, które udzieliły najwięcej prawidłowych odpowiedzi w najkrótszym czasie. Najlepsza z nich uzyskała 37 punktów w czasie 00:15:41.

– Analizując wyniki, do zakwalifikowania się do półfinału wystarczyło poprawnie odpowiedzieć na 25 pytań w czasie około 30 minut. Podobnie jak przed rokiem, w konkursie uczestniczyło kilkanaście pań, ale tym razem aż sześć z nich powalczy o nagrodę główną – dodaje Dawid Cieśla.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Warsztatowiec, 10 sierpnia 2017, 9:56 2 0

zapomnieliście o podaniu drugiego kryterium... a mianowicie finansowym - masz dobry wynik i wiedzę, to jeszcze musisz mieć kasę na wyrobienie limitu - inaczej nic z tego.

Odpowiedz