Champion wprowadza do oferty cewki zapłonowe

28 czerwca 2017, 12:00

Federal-Mogul Motorparts wprowadził do sprzedaży cewki zapłonowe marki Champion.

74 nowe referencje obejmują cewki świecowe, wtykowe oraz listwy cewek zapłonowych. Polska premiera nowych produktów odbyła się podczas targów ProfiAuto Show 2017 w Katowicach. Obecnie produkty są już dostępne w ofercie dystrybutorów części zamiennych (np. Moto-Profil). W najbliższych miesiącach oferta Championa powiększy się o kolejne produkty o jakości OE.

– Wprowadzenie cewek do oferty Champion potwierdza wiodącą pozycję tej marki na rynku części do układu zapłonowego. Razem z nowymi produktami nasi klienci otrzymali kompleksowe wsparcie jednej marki podczas serwisowania układów zapłonowych. – mówi Bert De Haes, Group Product Manager, Ignition, EMEA, Federal-Mogul Motorparts. Wszystkie nowe produkty Champion oferują jakość OE, za którą stoi praca ośrodka badawczo-rozwojowego i zakładów produkcyjnych z różnych regionów świata. Wprowadziliśmy rozszerzone testy i walidacje, które pozwalają nam produkować sprawdzone i niezawodne w eksploatacji części do wszystkich układów zapłonowych, również tych najnowszej generacji.

Cewki Champion do samochodów osobowych i lekkich pojazdów dostawczych uzupełniają dotychczasową ofertę produktów zapłonowych marki, tj. świec i przewodów zapłonowych, świec żarowych i modułów sterujących. Cewki zapłonowe Champion w zależności od typu samochodu mogą być dodatkowo wyposażone w moduł elektroniczny.

Wtykowe cewki zapłonowe Champion w zależności od typu samochodu posiadają możliwość tłumienia zakłóceń świecy zapłonowej oraz mają wbudowany moduł elektroniczny. Z kolei listwy cewek zapłonowych są oferowane w technologii iskry podwójnej lub pojedynczej.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!