AS-PL na targach ProfiAuto Show 2017

5 czerwca 2017, 11:36

Podczas targów ProfiAuto Show, firma AS-PL Sp. z o.o. zaprezentowała nową ofertę flagowych produktów marki, złożonych w trzech liniach produktowych: Economy line, Standard line i Premium line.

– Świętujemy 25 lat istnienia w branży motoryzacyjnej, ale staramy się iść z duchem czasu i zmieniamy nieco nasz wizerunek. Mamy nową nazwę – AS-PL i nową identyfikację wizualną. Wiemy, że dla klientów jeszcze długo będziemy Auto-Starterem, jednak intensywnie komunikujemy nową nazwę i nową strategię. – powiedziała nam Monika Ostrowska, Specjalistka ds. Komunikacji i PR AS-PL.

Podczas targów klienci mieli okazję poznać pełen wachlarz produktów marki AS dostępnych w katalogu on-line i zgłębić wiedzę w zakresie merytorycznym. Marka AS dostępna jest również w katalogu TecDoc™. Alternatywą jest specjalistyczna aplikacja AS-PL Catalogue, ułatwiająca dobór odpowiednich komponentów, która jest możliwa do pobrania w sklepach Google Play™ i App Store®.

W trosce o środowisko naturalne firma AS-PL Sp. z o.o. zrezygnowała z katalogów w wersji papierowej na rzecz tabletów marki MODECOM®, które posiadają fabrycznie zainstalowaną aplikację z katalogiem produktów marki AS.

Marka własna AS

Katalog obejmuje około 14 500 produktów, odpowiadających blisko 200 000 referencji. W ofercie znajdują się części i podzespoły do samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych, jednostek pływających, motocykli. Części podzielone zostały na trzy linie produktowe:

  • Economy line charakteryzująca się równowagą pomiędzy ceną, a wysoką jakością. Wszystkie produkty gwarantują pewny rozruch i wydajność.
  • Standard line to całkowita niezawodność i pewność rozruchu. Optymalna relacja ceny do jakości proponowanych produktów.
  • Premium line zawiera przede wszystkim towary OEM pochodzące od światowej klasy producentów, przeznaczone na pierwszy montaż, a także regenerowane rozruszniki i alternatory zawierające minimum 80% części OE.

Regeneracja przyjazna dla środowiska

– Regeneracja produktów w Polsce odbywa się zgodnie z normami jakościowymi i kontrolą techniczną, tak jak w przypadku nowych części. Stosujemy innowacyjne rozwiązania oraz maszyny testujące kanadyjskiej firmy D&V Electronics™ (ST-16, ST-24, ALT-98, ALT-198) i holenderskiej Motoplat mające na celu wzrost jakości oferowanych produktów i zwiększenia satysfakcji Klientów. Regeneracja jest rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska.  – informuje Tomasz Kaszubowski – wiceprezes zarządu AS-PL Sp. z o.o.

– Po wykonanym teście funkcjonalnym i otrzymaniu pozytywnego wyniku, produkty oznaczane są logiem Q.C. Konsekwencją działań ukierunkowanych na świadczenie usług o najwyższej jakości, było wprowadzenie w 2015 roku systemu zarządzania jakością zgodnego z wymaganiami normy ISO 9001:2008. Certyfikat przyznany przez TUV Rheinland potwierdza fakt, że działania firmy prowadzone są zgodnie ze standardami jakościowymi. Dostarczanie niezawodnych produktów, dostosowanych do aktualnych oczekiwań rynku przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii to główny cel Spółki
– wyjaśnia Michał Czarzasty dyrektor ds. produkcji w AS-PL. – Otrzymujemy wysoką jakość komponentów części samochodowych, dedykowanych 80% wszystkich modeli pojazdów. Należy zaznaczyć również, iż końcowy montaż wykonywany jest w Polsce. Powstałe produkty sprzedajemy pod własną marką AS – mówi Czarzasty.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!