Marka żarówek świętuje 90-lecie

8 marca 2017, 14:18

W tym roku mija 90 lat od powstania marki Neolux. Obecnie oferuje ona klientom samochodowe źródła światła w wariancie ekonomicznym.

Oferta samochodowych źródeł światła Neolux jest przeznaczona dla kierowców, szukających bardziej ekonomicznych zamienników dla oferty znanych producentów, a jednocześnie oczekujących światła dobrej jakości.

Marka Neolux została utworzona w 1927 roku. W latach 30. i 40. XX wieku firma Osram zaczęła inwestować w rozwój spółki, by w 1965 r. na stałe włączyć ją do portfolio swoich produktów i stać się jej wyłącznym importerem. Obecnie Neolux to marka zastrzeżona w ponad dziewięćdziesięciu krajach i symbol żarówek reflektorowych i pomocniczych dla klientów szukających ekonomicznych produktów.

Obecne portfolio to szeroki wybór wielu źródeł światła do samochodów osobowych, motocykli i ciężarówek. Znajdziemy w nim m.in. żarówki halogenowe o różnych parametrach i typach, m.in. H1, H3, H4, H7, HB3, HB4. Niedawno do oferty zostały włączone również żarówki H8 oraz H11. W ofercie są także lampy ksenonowe (D1S, D2S), żarówki pomocnicze oraz retrofity LED (m.in. W5W, T4W, P21W), a także halogenowe źródła światła do jazdy off-road.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!