MEYLE wyróżnione przez grupę ATR

, 21 lutego 2017, 12:44

„International Preferred ATR Supplier” – pod tym szyldem międzynarodowa grupa zakupowa ATR udostępnia asortyment swoich niezależnych dostawców w 55 krajach na całym świecie. Do grona posiadaczy tego statusu dołączyło MEYLE AG.

Niemiecki producent z Hamburga uzyskał ten status dzięki swojemu technologicznemu zaangażowaniu w projektowanie i produkcję części układów kierowniczego i zawieszenia, jak również dzięki szerokiemu asortymentowi części w tych grupach produktowych. MEYLE udziela też szerokich świadczeń serwisowych i czteroletniej gwarancji na wszystkie części linii MEYLE-HD.

By sprostać wymaganiom rynku części zamiennych na całym świecie, ATR przedstawia kompleksową ofertę w zakresie asortymentu części.

– By dobrze funkcjonować na bardzo konkurencyjnym rynku części zamiennych, postawiliśmy na sieć silnych, sprawdzonych dostawców, którzy zapewnią naszym partnerom usługi najlepszej jakości. Dlatego też przyznajemy status International Preferred ATR Supplier (IPAS) dostawcom, którzy spełniają najwyższe wymagania jakości produktu, ich asortyment znajduje zastosowanie w większości popularnych marek i modeli aut na świecie, i ktorzy są w stanie sprostać rosnącym potrzebom informacyjnym i szkoleniowym – mówi o kulisach programu IPAS, Pan Wolfgang Menges, dyrektor i koordynator działu zakupów w ATR International AG. – Wybierając MEYLE byliśmy pewni, że wybieramy partnera i specjalistów spełniających wszystkie te wymagania.

–  W związku z tym, że jesteśmy producentem własnych konstrukcji, nasi inżynierowie śledzą wszystkie procesy powstawania części do układów zawieszenia i kierowniczego. W ten sposób dbamy o najwyższą jakość produktu, z której profity czerpią warsztaty samochodowe, a także każdy kierowca. – mówi André Sobottka, członek zarządu i kierownik ds. Sprzedaży, Marketingu i Komunikacji w MEYLE AG. – Cieszymy się, że w sieci programu IPAS, mamy obok siebie silnych partnerów, którzy podzielają nasze rozumienie jakości i tak samo jak my chcą by samochody były jak najbardziej niezawodne i pozostawały na drogach jak najdłużej.

Części zamienne MEYLE są certyfikowane znakiem ISO/TS 16949, co oznacza, że spełniają wymogi komponentów używanych do pierwszego montażu (OE). Każdego roku, MEYLE przeznacza około 5% swojego dochodu na badania techniczne i rozwój swoich konstrukcji. Od stycznia 2016 roku, MEYLE współpracuje z brytyjskim producentem ekskluzywnych samochodów – Morgan Motor Company, który stosuje części MEYLE-ORIGINAL w układzie zawieszenia i układzie kierowniczym.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

klose, 21 lutego 2017, 13:31 0 -3

To pierwszy krok i wstęp aby IC miało Meyle w swojej ofercie.... A wtedy.....

Odpowiedz

Anonim, 21 lutego 2017, 13:58 7 0

A wtedy co?

Odpowiedz

meyle, 21 lutego 2017, 19:32 0 0

dokladnie, a wtedy co?

Odpowiedz

klose, 22 lutego 2017, 11:08 0 -2

IC zaleje tym rynek i jak nie popsuje marki to w AP stopnieje dwucyfrowy wzrost.

Odpowiedz

Anonim, 22 lutego 2017, 11:49 1 0

Proponuje dokładnie przeczytać artykuł. Mowa jest o częściach zawieszenia i układu kierowniczego. Meyle to trochę więcej aniżeli tylko układ kierowniczy i zawieszenie. Nie widzę tutaj konkurencji dla AP

Odpowiedz

Sprzedawca, 23 lutego 2017, 9:25 2 0

W IC Mayle by nie schodził bo ceny by podnieśli. Nic nowego w IC

Odpowiedz

gall, 22 lutego 2017, 18:24 2 0

Przecież nie jest problem mieć produkty firmy Meyle i nie musi być on zakupiony w AP to po pierwsze ,a po drugie Meyle to raczej konfekcjoner niż producent :)

Odpowiedz

Waldemar, 23 lutego 2017, 8:04 0 0

A co to jest to meyle ? To chyba to samo co febi, a febi wszyscy mają

Odpowiedz