BILSTEIN rozszerza ofertę amortyzatorów

15 stycznia 2017, 12:11

Kolejne rozszerzenie oferty BILSTEIN obejmuje amortyzatory do blisko 80 modeli i wersji samochodów. Wśród nich dostępne są referencje do pochodzących z USA samochodów terenowych oraz popularnego w Polsce przed laty Daewoo Lanos.
2017.01.13-01-BILSTEIN-rozszerza-oferte-amortyzatorow
Kolejne rozszerzenie oferty zwiększa dostępność amortyzatorów i zestawów zawieszenia do blisko 80 modeli i wersji samochodów osobowych i lekkich dostawczych. Do tych drugich odnoszą się wybrane warianty Forda Transit, Mercedesa Viano i Vito, Nissan NV400, Opla Movano oraz Renault Master. Nowe zestawy referencji B1 należą do serii Replacement i zawierają m.in. łożysko górne, mocowanie amortyzatora, zestawy ochronne oraz odboje. Wybranie tego zestawu BILSTEIN ułatwia pracę mechanikowi, który otrzymuje wszystkie potrzebne przy wymianie elementy. Z kolei użytkownik samochodu zyskuje pewność, że usługa została wykonana na tym samym poziomie technicznym, co pierwotny montaż nowych amortyzatorów w fabryce.

Kolejna nowość przeznaczona jest do wielu wariantów Chevroleta Silverado, Dodge RAM 1500 i GMC Sierra. Przeznaczone do nich referencje B8-5100 (seria Performance) skonstruowane zostały z myślą o modyfikacji właściwości terenowych w tych modelach.

BILSTEIN nie zapomina też o właścicielach starszych modeli, w tym Daewoo Lanos (referencje B1), a także wcześniejszych generacjach Fiata Panda i Forda Focus (B4). Na przeciwległym biegunie tego zestawienia są referencje amortyzatorów BILSTEIN B4 do najnowszego Opla Astra w nadwoziu hatchback i kombi. Model ten to jeszcze aktualny Samochód Roku w Europie (jego następcę poznamy na początku marca).

Dzięki rozszerzeniu oferty BILSTEIN z modyfikacji zawieszenia skorzystać mogą także właściciele Abartha 124 Spider, Audi A4, Forda Focusa i Mustanga oraz Mazdy MX-5. Wśród sprężyn B3 nowa referencja przeznaczona jest do Hyundaia i40.

Pełna lista nowych referencji w ofercie firmy BILSTEIN znajduje się w załączniku. W przypadku wątpliwości przy doborze amortyzatorów, sprężyn bądź kompletnych zestawów do konkretnego modelu, warto skorzystać z katalogu on-line, dostępnego pod adresem: www.bilstein-amortyzatory.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

kam, 15 stycznia 2017, 18:22 0 0

do Lanosów to chyba tylko kamoka i maxgear a nie bilstein ;)

Odpowiedz