Inter-Team w Nowej Hucie

2 kwietnia 2008, 0:00

12 marca 2008 r. Inter-Team otworzył kolejną filię – tym razem w Nowej Hucie (północno-wschodnia dzielnica Krakowa), niedaleko Huty im. Tadeusza Sędzimira.

Dzięki takiej lokalizacji klienci mają łatwy dojazd od strony Proszowic, Nowego Brzeska, Niepołomic a także z północy Krakowa. Nowy oddział mieści się za budynkiem Urzędu Pracy.
Powierzchnia biurowa oddziału Inter-Team w Nowej Hucie zajmuje 120 m2, zaś powierzchnia magazynu to 380 m2. Zatrudnionych jest 2 Przedstawicieli Handlowych, dbających o bezpośrednie kontakty z kluczowymi klientami. Kolejne dwie osoby codziennie dowożą towar, poruszając się firmowymi autami po cyklicznych trasach – towar wysyłany jest trzy razy dziennie. Na użytek dowożenia towaru „na telefon” do klientów warsztatowych z Nowej Huty na wyposażeniu filii znajduje się także skuter. Za obsługę klientów przychodzących osobiście do firmy odpowiadają 4 przeszkoleni sprzedawcy, zaś w samym magazynie zatrudnionych zostało 4 magazynierów. Wszyscy pracownicy oddziału Inter-team w Nowej Hucie posiadają doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Przed filią znajduje się bezpłatny parking na ok. 10 samochodów, umożliwiający dogodny odbiór towaru.
Nowa filia posiada salę szkoleniową, w której przewidywany jest cykl szkoleń dla O.K. Serwisów oraz szkolenia dla współpracujących nie zrzeszonych warsztatów.

Jednym z podstawowych celów nowego oddziału Inter-Team jest rozpowszechnienie marki Kraft i Sakura na małopolskim rynku motoryzacyjnym oraz budowa renomy i wzrostu znaczenia firmy Inter-Team w rejonie Małopolski. Dla klientów nowej filii planowane są liczne akcje promocyjne.

Dane teleadresowe oddziału Inter-team Nowa-Huta:

31-752 Kraków-Nowa Huta
ul. Wąwozowa 34B
tel. 012 680-00-30 do 31 , 664 068 468

 

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!