Wyszukiwarka spinek samochodowych

16 stycznia 2008, 0:00

Na podstawie informacji napływających z rynku motoryzacyjnego o trudnościach z właściwym typowaniem i odszukiwaniem najmniejszych części samochodowych jakimi są spinki samochodowe, firma Romie uruchomiła wyszukiwarkę dotyczącą spinek i innych mocowań specjalistycznych, znajdujących się w stałej ofercie sprzedaży.

Narzędzie to pozwala na łatwe i bezbłędne typowanie i sortowanie mocowań pod względem wielu parametrów takich jak: nazwa spinki, zastosowanie, marka pojazdu, wybrany model samochodu, numer katalogowy Romix oraz zamiennik do OEM. Kartoteka poszczególnego towaru zawiera duże zdjęcie mocowania oraz dokładny wykaz marek i modeli samochodów, opisuje zastosowanie w poszczególnym modelu, a także informuje o podstawowym (najistotniejszym) wymiarze spinki. Firma jest w trakcie prac nad dokładniejszym wymiarowaniem spinek; stopniowo coraz więcej kartotek będzie zawierało schemat z dokładnymi wymiarami.

Najważniejsze jest to, że wytypowanie właściwego numeru katalogowego Romix umożliwi zakup spinki w prawie wszystkich największych firmach sprzedających części samochodowe w naszym kraju.

www.spinkisamochodowe.pl

 

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!