Najnowszy Fiat Bravo na oponach Continental

19 czerwca 2007, 0:00

Continental jest oficjalnym dostawcą oryginalnego wyposażenia do nowego Fiata Bravo. Niemiecki producent opon wyposaża kompaktowego Fiata w opony od 15 do 18-cali z serii ContiSportContact 3, ContiPremiumContact 2 i ContiEcoContact 3 oraz dostarcza koła zapasowe. Wymienione opony Continental mają indeksy prędkości od 210 do 270 km/h.

Szczególną uwagę należy zwrócić na opony ContiEcoContact 3 w rozmiarze 195/65 R 15 H. Koncern Continental jest jedynym dostawcą tego rozmiaru opon do nowego Fiata Bravo. Ma to istotne znaczenie dla rynku oponiarskich zamienników.
Opony ContiPremiumContact 2 z indeksem prędkości H i V są dobrze reprezentowane w klasie opon 16-calowych. Natomiast w klasie 17 i 18 cali Continental oferuje opony ContiSportContact 3.

Inżynierowie firmy Continental opracowali opony ContiEcoContact 3 specjalnie z myślą o samochodach małych i kompaktowych. Dzięki niskiemu oporowi toczenia przyczyniają się one do obniżenia zużycia paliwa, zapewniając bezpieczeństwo. Opony ContiPremiumContact 2 gwarantują bezpieczeństwo w klasie samochodów średnich i luksusowych dzięki krótkiej drodze hamowania na mokrych i suchych nawierzchniach.
Opony ContiSportContact 3 zapewniają dobrą przyczepność, na zróżnicowanej nawierzchni, w szybkich samochodach wyczynowych i sportowych.

 

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!