Medal dla Delphi

6 listopada 2003, 0:00

Zaprezentowany przez Delphi na paryskich targach Equip Auto 2003 bezprzewodowy system diagnostyki i napraw DS800E zdobył złoty medal w kategorii urządzeń dla stacji obsługi, przyznawany w ramach X Międzynarodowej Nagrody Grand Prix za innowacje techniczne.
System ten po raz pierwszy zaprezentowano na ubiegłorocznych targach Automechanika we Frankfurcie. Obecnie firma Delphi dysponuje już urządzeniem specjalnie zaadaptowanym do potrzeb europejskiego rynku części zamiennych.
Urządzenia, które można już nabyć w Anglii, Niemczech, Austrii i Szwajcarii, niedługo pojawią się we Francji, a pod koniec roku we Włoszech.
System DS800E umożliwia użytkownikom dostęp do wielkiej bazy danych technicznych pojazdów, m. in. planów serwisowych oraz informacji o poszczególnych systemach. Urządzenie pozwala także uzyskać szczegółowe informacje o testowaniu podzespołów oraz diagnostyce seryjnej, a także informacje techniczne dotyczące układu paliwowego, nastawu momentów, wymiarów hamulców, schematów elektrycznych, kodów usterek, filtrów kabinowych, kluczowego programowania, układów klimatyzacji, geometrii kół i opon, a także olejów i smarów.
Międzynarodowy konkurs o Grand Prix za innowacje techniczne jest organizowany wspólnie przez Equip Auto, Europejskie Stowarzyszenie Dziennikarzy Technicznych oraz Francuskie Stowarzyszenie Prasy Motoryzacyjnej. Nagrody w poszczególnych kategoriach są przyznawane najbardziej nowatorskim i innowacyjnym urządzeniom pokazywanym na targach Equip Auto.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!