Pakiet narzędzi Neo

28 października 2016, 13:51

Zestaw kluczy nasadowych NEO (nr ref. 08-677) to pakiet narzędzi w rozmiarach ½” i 3/8” umieszczonych w metalowej walizce z tłoczonym logo. W jego skład wchodzi 28 elementów wykonanych z wysokiej jakości stali chromowo wanadowej.

W skład kompletu wchodzą aż 4 nasadki do świec: 16 mm (sześciokąt), 18 mm (sześciokąt), 21 mm (sześciokąt) oraz zupełna nowość: dwunastokątna nasadka cienkościenna 14 mm (m.in. do niektórych silników BMW i Citroën). Skład zestawu umożliwia błyskawiczną budowę z dostępnych elementów, klucza trzpieniowego do świec idealnie pasującego do konkretnego typu silnika. Szereg nasadek sześciokątnych rozpoczyna się już od rozmiaru 8 mm – co zwiększa użyteczność zestawu. Grzechotka ½” z odgiętą rękojeścią posiada 72 zęby dzięki czemu istnieje możliwość operowania w miejscach o ograniczonej przestrzeni (przeskok zapadki występuje już przy obrocie o 5 stopni).

Wszystkie elementy zestawu są umieszczone w wytłoczce z tworzywa sztucznego. Jakość i niezawodność narzędzia potwierdza 25-letnia gwarancja oraz międzynarodowy certyfikat TÜV.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!