KLANN zmienia nazwę

4 stycznia 2016, 15:16

Od dnia 1 stycznia 2016 roku KLANN-Spezial-Werkzeugbau-GmbH, wiodący światowy projektant i producent specjalistycznych narzędzi dla przemysłu motoryzacyjnego oraz warsztatów samochodowych, zmienia nazwę na Gedore Automotive GmbH.

Firma KLANN należy do grupy Gedore już od roku 2002, dlatego nowa nazwa nie niesie żadnych konsekwencji dla Klientów oraz Partnerów Handlowych Firmy, bez zmian pozostają również oferta narzędzi oraz numery indeksów. Konsekwencją postępującej integracji firm jest nowe logo, które pojawi się na oferowanych narzędziach oraz w materiałach marketingowych. Jednocześnie oprócz marki Gedore w obrębie grupy utrzymane zostają marki Carolus oraz Ochsenkopf.

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Narzędzie do wymontowywania wtryskiwaczy ułamanych w trakcie demontażu
Narzędzie do wymontowywania wtryskiwaczy ułamanych w trakcie demontażu

KLANN-Spezial-Werkzeugbau-GmbH wprowadza na rynek nowe narzędzie, KL-0186-70 K, służące do wymontowywania wtryskiwaczy ułamanych w trakcie demontażu. Pasuje ono uniwersalnie do silników wysokoprężnych posiadających gniazda wtryskiwaczy o średnicy 15 mm. Korzystanie z narzędzia możliwe jest przy użyciu ściągacza do wtryskiwaczy oraz krótkiego siłownika hydraulicznego. Żeby zamontować trzpień ciągnący narzędzia należy usunąć pozostałości wtryskiwacza z jego obudowy, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!