iParts.pl z nagrodą dla najlepszego sklepu z częściami samochodowymi

9 grudnia 2015, 11:43

Portal biznesowy Money.pl po raz dziesiąty ocenił największe i najpopularniejsze sklepy internetowe, działające w Polsce. iParts.pl zdobył piąte miejsce w kategorii sklepów specjalistycznych.

Money.pl ocenia sklepy internetowe, działające w Polsce od 10 lat. Ranking tworzony jest w oparciu o analizę 45 kryteriów. W tym roku badaniem objętych zostało 120 podmiotów, które zostały podzielone na 8 kategorii stworzonych na podstawie danych z ogólnopolskiego badania internetu Megapanel PBI/Gemius.

iParts.pl wyróżniono przede wszystkim za fachowe doradztwo i wysoki poziom obsługi. Wśród wysoko ocenianych kryteriów znalazły się także m.in. bogaty asortyment, intuicyjna budowa sklepu, a także sposoby płatności. iParts.pl zdobył 75,5 punktów na 100 możliwych, co pozwoliło uplasować się na wysokiej, piątej pozycji. Najwyżej, spośród wszystkich sklepów sprzedających części i akcesoria samochodowe w Polsce.

– „Przygodę z motoryzacją rozpoczęliśmy w 2008 roku wspólnie z agencją interaktywną Ideo, która jednocześnie stała się naszym partnerem technologicznym. Byliśmy pierwszym polskim sklepem internetowym, który wprowadził międzynarodowy system katalogowania części – TecDoc. Zapewnia on dostęp do oryginalnych danych przeszło 350 producentów części samochodowych. Dzięki niemu w naszej ofercie znajduje się aktualnie ponad 2 miliony produktów.” – przypomina Piotr Wrześniewski, prezes zarządu iParts sp. z o.o.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!