Nowość w ofercie Dokuji: wycieraczki hybrydowe

23 października 2015, 12:28

Wycieraczki hybrydowe cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Od teraz dostępne są w ofercie marki DOKUJI, w przystępnej cenie.

Wycieraczki hybrydowe Dokuji zapewniają mocne przyleganie do powierzchni szyby, dzięki technologii hybrydowej. Ich jakość wykonania porównywalna jest do produktów OE. Zastosowanie uniwersalnych mocowań zapewnia szorokie zastosowanie. Atutem jest także nowoczesny design i korzystna cena.

Wycieraczki do konkretnego modelu pojazdu można dobrać w prosty sposób, korzystając z katalogu Dokuji – do pobrania na stronie wyłącznego dystrybutora: www.hipol.pl.
Katalog w PDF posiada ścieżkę nawigacyjną pozwalającą przeglądać pozycje za pomocą interaktywnego menu.

Schemat numeracji: DW aaa/bb" HYBRYDA
Gdzie aaa-wymiar w mm, zaś bb – wymiar w calach. Np. DW 330/13" HYBRYDA

 

Wyłączny dystrybutor: Hipol Sp. z o.o.

Dowiedz się więcej

Alternatory i rozruszniki – nowość w ofercie Dokuji
Alternatory i rozruszniki – nowość w ofercie Dokuji

W ofercie Dokuji pojawiła się nowa grupa produktów – alternatory i rozruszniki. Już teraz dostępna jest szeroka oferta do europejskich i azjatyckich aut. Gama będzie stale poszerzana. Alternatory i rozruszniki Dokuji można znaleźć w programach zamówieniowych Hipol poprzez numery popularnych dostawców – wystarczy spisać numer z danej części i umieścić ją w katalogu firmy poprzez: […]

Nowa strona internetowa marki Dokuji
Nowa strona internetowa marki Dokuji

Strona internetowa marki Dokuji w ostatnim czasie została poddana gruntownym zmianom. Nadano jej nowy wygląd oraz znacznie poprawiono funkcjonalność. Nowa odsłona strony zawiera opisy każdej z 16 grup produktowych marki Dokuji, informacje o historii marki czy posiadanych certyfikatach jakościowych. Nowością jest także ukierunkowanie klientów detalicznych na dystrybutorów marki Dokuji, czyli partnerów sieci Japan Experts z […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!