Kolorowe przewody od Sentech

21 października 2015, 10:50

Kolorowa wiązka przewodów została wykonana przez Sentech dla klienta, który ceni sobie oryginalność i estetykę. Oprócz tych walorów, przewody charakteryzują się najwyższą jakością surowca.

Przewody mają rdzeń ferrytowy „wire wound” oraz silikonową osłonę. Średnica kabla wynosi 8 mm, a więc jest nieco większa od typowych 7 mm.

Komplet nietypowych przewodów można zamówić on-line: www.sentech.pl/zamow-nietypowe-przewody/#1
 

Dowiedz się więcej

Plansze dydaktyczne SENTECH dla szkół samochodowych
Plansze dydaktyczne SENTECH dla szkół samochodowych

Pabianicki producent przewodów zapłonowych – firma SENTECH ponownie drukuje plansze dydaktyczne dla szkół samochodowych. Przedsięwzięcie ma związek z dużym zainteresowaniem pomocami naukowymi ze strony szkół samochodowych. Dzięki planszom uczniowie mogą dowiedzieć się, jakie są rodzaje przewodów zapłonowych, jak jest zbudowany przewód, a także poznać terminologię i słownictwo związane z tym obszarem układu zapłonowego. Jako środek […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

lewar, 22 października 2015, 15:55 0 0

Oryginalność i estetyka?
Dla mnie to wygląda jak zbieranina różnych kabli daleka od profesjonalizmu. Chyba ktoś przesadził z tymi nowinkami i marketingiem.

Odpowiedz