Nowy cennik części karoserii Auto-Elements – narzędzie do GVO

29 czerwca 2005, 0:00

Rozpoczęła się dystrybucja testowej wersji nowego programu cennikowego Auto-Elements.
Zainteresowanych kierujemy na stronę internetową dystrybutora www.element.com.pl

Program nazywa się element (aktualna wersja to nr 1/8) i zawiera bazy obejmujące blisko 70 tysięcy referencji części karoserii do kilkunastu marek aut. Na rynek warsztatowy i serwisowy trafia pierwsze w Polsce narzędzie całkowicie przystosowane do nowych przepisów GVO 1400/2002 i pozwalające w pełni wykorzystać możliwości jakie otwiera GVO:
1. Program pozwala posługiwać się dla 15 marek aut (Alfa Romeo, Audi, BMW, Citroen, Daewoo, Fiat, Ford, Mercedes, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Skoda, Toyota i VW) oryginalną numeracją serwisową tzw. OE zarówno do wyboru części oryginalnych, jak i też pozostałych kategorii jakości wyróżnionych w przepisach GVO ( oryginały GVO, części porównywalnej jakości i zamienniki ).
2. Program w sposób jednoznaczny i ścisły oznacza na ekranie „kategorie jakości wg GVO” dla wszystkich części oferowanych przez dystrybutora.

Program jest adresowany przede wszystkim do autoryzowanych serwisów, a także tych, które są obyte z numeracją OE oraz wszystkich firm wykonujących naprawy powypadkowe na rzecz zakładów ubezpieczeń.
W zastosowaniach ubezpieczeniowych możliwości programu są szczególnie widoczne – można wyceniać części nie tylko poprzez nazwy, ale także za pomocą numeracji OE drukowanej na kosztorysach ubezpieczeniowych Audatex i Eurotax, a ponadto na ekranie, obok ceny hurtowej oferowanej przez Auto-Elements za oryginały, części porównywalnej jakości i zamienniki – widoczna jest każdorazowo aktualna, obowiązująca cena detaliczna części oryginalnej w Polsce.
Aktualizacja baz danych i stanów przez Internet.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!