Nowy polski przedstawiciel firmy KLANN

16 czerwca 2015, 12:57

KLANN-Spezial-Werkzeugbau-GmbH, projektant i producent specjalistycznych narzędzi dla przemysłu motoryzacyjnego oraz warsztatów samochodowych, wchodzący w skład grupy Gedore, ma w Polsce nowego przedstawiciela.

Swoją działalność firma KLANN rozpoczęła w Niemczech w roku 1978 i od początku stawia sobie za cel umożliwienie przeprowadzania napraw w sposób prosty, szybki i bezpieczny, a zarazem bardziej ekonomiczny. Realizując powyższe założenia, w swoim warsztacie badawczym przy fabryce w Donaueschingen, kreuje i wdraża do produkcji profesjonalne narzędzia do wszystkich typów pojazdów. Stara się również aktywnie reagować na potrzeby rynku i możliwie szybko tworzy i dostarcza pożądane wyposażenie.

KLANN oferuje również prezentację funkcjonalności swoich narzędzi podczas imprez wystawienniczych lub bezpośrednio u zainteresowanych, korzystając z odpowiednio wyposażonego samochodu pokazowego.

Więcej na stronie: www.klann-online.de, gdzie znaleźć można katalogi oraz filmy instruktażowe dotyczące prawidłowego korzystania z wybranych narzędzi KLANN. Więcej informacji uzyskać można pod adresem: markiewicz@klann-online.de

Dowiedz się więcej

Montaż modułu uszczelniającego z PTFE z czujnikiem położenia wału firmy ElringKlinger
Montaż modułu uszczelniającego z PTFE z czujnikiem położenia wału firmy ElringKlinger

W niektórych pojazdach grupy Volkswagen od strony koła zamachowego, wał korbowy jest uszczelniony przy pomocy kołnierzowego modułu uszczelniającego z PTFE (teflon), posiadającego zintegrowany czujnik położenia wału korbowego. Przedstawiamy kilka wskazówek montażowych takiego elementu uszczelniającego. Jak wiadomo, zadaniem modułu uszczelniającego jest: uszczelnienie wału korbowego, rejestrowanie liczby obrotów silnika, ustalanie dokładnego połoŜeniu wału korbowego, i ustalanie punktu […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!