Master Sport po Automechanice Frankfurt 2014

30 września 2014, 16:36

Stoisko firmy Master Sport Automobiltechnik (MS) na targach Automechanika Frankfurt 2014 odwiedziło ponad 2 500 firm z niemal wszystkich kontynentów. Z 265 firmami podpisano listy intencyjne a 31 partnerów handlowych MS uhonorowano certyfikatem autoryzowanego dystrybutora.

Spotkania formalne wypełniły prezentacje nowych produktów w ramach globalnie rozszerzonej oferty asortymentowej, debaty dotyczące planów rozwoju partnerskiej współpracy w 2015 roku w sektorze aftermarketu oraz negocjacje z przedstawicielami koncernów samochodowych dotyczące współpracy w ramach sektora OEM.

Zarząd firmy podsumował targi frankfurckie jako najbardziej udaną imprezę targową w 2014 roku. Podjęto decyzję o udziale w nowych imprezach targowych w roku 2015 – w Chicago, Buenos Aires oraz Istambule.

Dział IT firmy Master Sport Automobiltechnik po rozmowach z firmą TecCom został zobligowany do opracowania planu podłączenia europejskiego centrum produkcyjno-dystrybucyjnego do platformy TecCom. Ma to na celu usprawnienie obsługi klienta oraz automatyzacje procesów zamówień w połączeniu z pełna informacja o produkcje na platformie TecDoc. Przygotowanie oraz prace dotyczące synchronizacji z naszym oprogramowaniem zostały już rozpoczęte.