Zwiększ swoje przychody już dziś i odbierz nawet 3 nagrody!

15 lutego 2024, 12:36

Weź udział w akcjach promocyjnych Boscha dla urządzeń ACS, DAS i KTS z oprogramowaniem ESI[tronic].

Właściciele warsztatów samochodowych mają teraz wyjątkową okazję do zwiększenia swoich dochodów i podniesienia jakości oferowanych usług. Bosch przedstawia aż trzy wyjątkowe promocje dla ACS, DAS, oraz KTS+ESI[tronic]. Dzięki nim, nie tylko usprawnisz pracę swojego warsztatu, ale także skorzystasz z atrakcyjnych nagród i punktów w Programie punktowym extra.


1. Bądź gotowy na sezon klimatyzacji i obniż swoje koszty

Wybierając urządzenia do klimatyzacji Bosch, nie tylko podnosisz standard obsługi swojego warsztatu, ale również zyskujesz. Dla zakupów zrealizowanych w okresie od 1 lutego do 30 września 2024, Bosch oferuje elektryczny klucz udarowy Bosch GDX18V-200C lub 13 000 punktów w Programie extra, które możesz wymienić na cenne nagrody. Serwisowanie klimatyzacji staje się prostsze i bardziej efektywne, a Twoje usługi – jeszcze bardziej konkurencyjne. Urządzenie ACS pozwala także na obsługę zarówno pojazdów hybrydowych, jak i elektrycznych.


2. Diagnostyka na najwyższym poziomie z KTS i ESI[tronic]

Zainwestuj w tester diagnostyczny KTS i oprogramowanie ESI[tronic] od Boscha, by zapewnić swojemu warsztatowi dostęp do najnowocześniejszych technologii. Zakup urządzenia KTS wraz z pakietem Mistrz w promocyjnym okresie umożliwia odbiór urządzenia TPA 300, niezbędnego do programowania czujników TPMS. Rozszerz zakres usług swojego warsztatu – to inwestycja, która procentuje niezawodnością.Promocja obowiązuje od 01.02. do 30.09.2024 r. na urządzenia KTS (model: KTS 560, KTS 590, KTS 960, KTS 980) wraz z pakietem ESI[tronic] Mistrz na 36 miesięcy.

 


3. Kalibracja systemów ADAS – przewaga dzięki urządzeniu DAS 3000

Bosch proponuje DAS 3000 – narzędzie niezbędne do kalibracji systemów wspomagania kierowcy. Regularne sprawdzanie i kalibracja tych systemów to nie tylko kwestia techniczna, ale przede wszystkim odpowiedzialność. Wbudowane kamery wraz z oprogramowaniem w pełni cyfrowo mierzą pozycję przed pojazdem i ustawienie do geometrycznej osi jazdy. Dzięki temu osiągana jest wyższa precyzyjność. Systemy ADAS stają się standardem – niezbędne jest, aby twój warsztat nie tylko nadążał za tymi zmianami, ale był na nie gotowy.Kupując w promocyjnym okresie, możesz wybrać swoją nagrodę: Starter Kit 1.1, zestaw kalibracyjny grupy VW lub 23 000 punków extra. DAS 3000 w twoim warsztacie to krok w kierunku obsługi pojazdów każdej generacji. Usługa kalibracji nie tylko rozszerzy zakres oferowanych usług, ale również zwiększy konkurencyjność twojego warsztatu.


Kiedy trzeba serwisować systemy ADAS lub kalibrować czujniki?

 

Z Programem punktowym extra tylko zyskujesz

Zakup części samochodowych i wyposażenia warsztatowego marki Bosch oraz olejów Castrol teraz przynosi jeszcze więcej korzyści. Dzięki udziałowi w Programie extra, dokonując zakupów u czterech wybranych dystrybutorów, gromadzisz punkty, które możesz zamienić na atrakcyjne nagrody. Punkty są dodawane do twojego konta automatycznie.
Nie przegap dodatkowych promocji, które umożliwiają odbiór wartościowych nagród lub jeszcze większej liczby punktów. Zarejestruj się w Programie extra już teraz i wybieraj spośród 350 dostępnych nagród te, które najbardziej Cię interesują. Proces rejestracji jest szybki i prosty – wystarczy odwiedzić stronę www.extra-program.pl lub pobrać aplikację extra na swój smartfon.

Artykuł sponsorowany Bosch

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!