Nowości Działu Zawieszeń firmy Elcamp pokazane podczas TTM 2014

, 9 kwietnia 2014, 12:28

Dział Zawieszeń firmy Elcamp, dystrybutor produktów Drive Rite (Firestone), przedstawił na targach w Poznaniu zestawy wspomagających zawieszeń pneumatycznych.

Nowością są zatwierdzone i zaakceptowane przez Opel Niemcy systemy wzmocnień zawieszeń opracowanych dla podwozia X62, czyli znanego w Europie samochodu Opel Movano. Zestawy oferują większą stabilność i bezpieczeństwo jazdy szczególnie przy dużych obciążeniach i wysokich zabudowach.

Elcamp Zawieszenia  poinformował również, że zestaw Firestone dedykowany do Volkswagena Amaroka otrzymał certyfikat producenta o braku przeciwwskazań montażu (tzw LONO).  W obydwu tych przypadkach oznacza to, iż teraz można montować zawieszenia dystrybuowane przez Elcamp Zawieszenia bez obawy o utratę gwarancji nawet w fabrycznie nowych pojazdach.

Na uwagę zasługuje także oferta :        

  • wspomagających i pełnych zawieszeń pneumatycznych do pojazdów dostawczych, między  innymi do  Fiata Ducato, Renault Master, Mercedes Sprinter,  renomowanych producentów: Drive Rite, VB-Airsupension, Goldschmitt.
  • stabilizujących podpór hydraulicznych holenderskiej firmy E&P Hydraulics

 

Warsztatom zajmującym się naprawami powypadkowymi Elcamp Zawieszenia proponuje kompleksowe zaopatrzenie w akcesoria, części, podzespoły, elementy blacharskie oraz szyby do pojazdów campingowych. Zapewnia też wsparcie w postaci doboru części, doradztwa i pomocy technicznej.

Informacje na temat pełnej oferty Elcamp zawieszenia dostępne na stronie internetowej dystrybutora www.elcampzawieszenia.pl

Dowiedz się więcej

Dział Zawieszeń firmy Elcamp poszerza ofertę
Dział Zawieszeń firmy Elcamp poszerza ofertę

Dział Zawieszeń firmy Elcamp poszerzył specjalną ofertę, skierowaną do wszystkich warsztatów specjalizujących się w naprawach powypadkowych. Elcamp zawieszenia proponuje kompleksowe zaopatrzenie w akcesoria, części, podzespoły, elementy blacharskie oraz szyby do pojazdów campingowych. Zapewnia też wsparcie w postaci doboru części, doradztwa i pomocy technicznej. Na uwagę zasługuje także oferta: wspomagających i pełnych zawieszeń pneumatycznych do pojazdów […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!