Inter Cars S.A. otworzył magazyn na Ukrainie

17 października 2023, 11:59

Zaledwie cztery miesiące – od maja do sierpnia 2023 – trwała budowa nowego magazynu Inter Cars SA na Ukrainie. Nowy punkt rozpoczął działalność już w cztery dni po dodaniu go do użytku.

Jak informuje nasz ukraiński portal https://ua.motofocus.eu/, Inter Cars zbudował od podstaw zaawansowaną technicznie konstrukcję z pomocą charkowskiej firmy Ypris-Profil LLC, a także dzięki zaangażowaniu swoich pracowników. Nowy magazyn znajduje się we Lwowie.

Pracowałem przy wielu projektach (otwarciach różnych oddziałów i magazynów OIT, w tym dawnej Gorenki i dużego magazynu w Dnieprze). Ale mogę śmiało powiedzieć, że nowy hub to nasz najlepszy projekt pod względem szybkości realizacji! – powiedział Oleksandr Yaroschuk, kierownik działu logistyki wewnętrznej Inter Cars Ukraina.

Magazyn centralny Inter Cars w Gorence, na Ukrainie został zniszczony w początkowym etapie wojny.

– Po zniszczeniu magazynu Inter Cars Ukraina w 2022 roku, byliśmy zmuszeni do transformacji naszej logistyki. Całkowita zmiana procesów logistycznych umożliwiła nam pracę, elastyczne rozwiązania pozwoliły dostosować się do trudnych warunków wojennych. A teraz naszym zadaniem jest wzrastać i rozwijać się w nowych warunkach. W tym celu zbudowano magazyn w regionie zachodnim. – powiedział Wasyl Holovach, dyrektor generalny Inter Cars Ukraina.

Nowy magazyn będzie obsługiwał wszystkie oddziały współpracujące z Inter Cars w zachodnim regionie Ukrainy. Dzięki niemu, terminy dostaw towaru z Polski zostaną skrócone do około trzech dni.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

ASR1, 17 października 2023, 12:27 5 0

To już się wojna skończyła? Czas najwyższy wracać do domu !

Odpowiedz

marudny klient ), 17 października 2023, 13:08 2 0

brawo!

Odpowiedz