Z Programem extra zyskujesz więcej!

14 września 2023, 0:01

Z Programem punktowym extra możesz osiągnąć znacznie więcej! Kupując części samochodowe marki Bosch oraz oleje Castrol, zbierasz punkty, które możesz wymienić na atrakcyjne nagrody. Przekonaj się, dlaczego warto dołączyć do Programu extra.

Zbieraj punkty bez wysiłku

W Programie extra punkty zbierasz z łatwością. Nie musisz skanować kodów produktów. Wystarczy, że robisz zakupy u wybranych przez siebie 4 dystrybutorów biorących udział w Programie. Bosch automatycznie nalicza punkty na Twoje konto.

Dodatkowe punkty extra i nagrody zyskujesz z łatwością

W ramach Programu extra Bosch regularnie organizuje specjalne akcje, w których możesz zdobyć dodatkowe punkty i nagrody. Bierz udział w:

  • promocjach na części samochodowe,
  • akcjach wyposażenia warsztatowego,
  • quizach wiedzy.

Nie jesteś jeszcze w Programie extra?

Dołącz do grona warsztatów, które otrzymują nagrody za zdobyte punkty extra! Zarejestruj się na www.extra-program.pl i wybierz nagrodę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, zarówno dla Twojego warsztatu, jak i dla domu.

Nowa akcja! Za zakup TPA 300 odbierz zestaw 4 czujników QUICK FIT

Czy jesteś gotowy na profesjonalne usługi serwisu czujników ciśnienia TPMS? Teraz, w ramach Programu extra, za zakup urządzenia Bosch TPA 300 w okresie od 1 września do 30 listopada 2023 roku, otrzymasz zestaw 4 czujników QUICK FIT.

Wybierając TPA 300, otrzymasz także 3-letnią aktualizację dostępu do najnowszych funkcji i czujników. To urządzenie pozwala na profesjonalną obsługę wszystkich popularnych programowalnych czujników OE w samochodach osobowych i dostawczych – w Unii Europejskiej obejmuje to aż 95% modeli pojazdów!

Dowiedz się więcej o promocji na www.extra-program.pl.

Z Programem punktowym extra zyskujesz więcej niż kiedykolwiek! Nie przegap tej okazji i dołącz już dziś!

Artykuł sponsorowany Bosch

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!