Powraca kalendarz warsztatowy febi – tym razem zdjęcia wykonano w Kolumbii

16 listopada 2022, 11:43

W roku 2023 ponownie będziemy mogli korzystać z kalendarza warsztatowego febi. Zdjęcia do najnowszego wydania powstały w Kolumbii wczesnym latem roku 2022. W poprzednich latach pandemia uniemożliwiła przygotowanie pracochłonnego materiału.

Kolumbia dostarcza licznych fascynujących plenerów. Wszystkie zdjęcia do kalendarza powstały wokół Kartageny, portowego miasta na wybrzeżu karaibskim, które oferuje nie tylko wspaniałe plaże i wyjątkowe bary, ale również egzotyczne miejsca roztaczające urok dawnych czasów kolonialnych.

Wieloosobowy zespół zgromadzony wokół fotografa Christiana Deutschera, który był już autorem zdjęć do wielu kalendarzy warsztatowych febi, zgromadził tysiące ujęć w czterech różnych lokalizacjach. Ale tylko dwanaście najlepszych trafiło do ostatecznej wersji kalendarza. Co na zdjęciach wydaje się łatwe i przyjemne, dla modelek nie było prostym zadaniem, ponieważ na miejscu panowały tropikalne temperatury. Ale trud i wysiłki w pełni się opłaciły. 20-te wydanie kalendarza warsztatowego febi znowu magnetyzuje i przyciąga wzrok.

Premiera nowej publikacji febi już wkrótce, jednak specjalnie dla naszych Czytelników, prezentujemy kilka zdjęć z „making of” kalendarza:

Dostępny jest już także film z „making of” kalendarza:

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

duck, 17 listopada 2022, 12:21 0 0

7 najlepsza!

Odpowiedz

Krychu, 17 listopada 2022, 14:09 2 0

Pewnie będzie konkurs i do wygrania kalendarz i nikt go nie wygra jak zwykle.

Odpowiedz

Anonim, 17 listopada 2022, 14:57 0 0

tutaj przynajmniej nie usuwają komentarzy

Odpowiedz

Waldi, 18 listopada 2022, 10:18 1 0

Jak nabyć ten kalendarz?

Odpowiedz