II konferencja MaXserwis i MaXserwis Premium Motul

18 października 2022, 8:45

Z daleka od miejskiego zgiełku, w pięknych okolicznościach przyrody – w hotelu Folwark Łochów – odbyła się druga w tym roku konferencja sieci warsztatowych MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL.

Tym razem w konferencji udział wzięli właściciele i przedstawiciele warsztatów z północnej Polski. Całość wydarzenia poprowadził znany i szczególnie lubiany przez klientów Auto Partner konferansjer, Irek Bieleninik.

Największym zainteresowaniem cieszyły się targi dostawców, podczas których każdy uczestnik miał okazję porozmawiać z wystawcami czy zapoznać się z ich ofertą. Następnie nadszedł czas skupienia podczas prelekcji. Panel rozpoczęli wiceprezes zarządu Auto Partner SA i dyrektor sprzedaży – Piotr Janta oraz menedżer sieci MaXserwis – Aleksander Ochęduszko, którzy przedstawili szanse i zagrożenia dla rynku aftermarket, podsumowali ostatni rok działalności sieci warsztatów, a przede wszystkim omówili plany rozwojowe na najbliższe miesiące.

Następnie zaprezentowali się partnerzy wydarzenia – MaXgear, MANN FILTER, ATE oraz ZF. Prelegenci zaprezentowali słuchaczom nowości produktowe, ofertę i wsparcie, jakie przygotowali dla warsztatów samochodowych. Dla osób towarzyszących, w czasie specjalistycznych paneli, wystąpił znany i lubiany iluzjonista Maciej Król.

Wisienką na tym konferencyjnym torcie było wystąpienie Szymona Kudły – ekonomisty i mówcy biznesowego, który poprzez bardzo angażującą formę wykładu, pokazał możliwości wzrostu i działania w biznesowym rollercoasterze. Najbardziej aktywni uczestnicy zostali nagrodzeni książką z autografem.

Zwieńczeniem tego intensywnego dnia była Wieczorna Gala – uczta dla ciała i dla ducha. Dla gości najpierw wystąpił aktor Andrzej Grabowski, a potem królowała muzyka, która porwała publiczność do tańca do późnych godzin nocnych.

Partnerzy Tytularni: MaXgear, MEYLE, Quaro, ROOKS, ZF, MANN FILTER, ATE

Partnerzy Główni: Bilstein, febi, Schaeffler, FA1, MOTUL, Dayco, Oetiker, Tedgum, RYMEC, Pierburg, Varta, NRF

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!