TEXA poszerza zintegrowaną funkcję odblokowania SGW w IDC5

31 sierpnia 2022, 12:28

TEXA poszerza funkcjonalność odblokowania bramek gateway zintegrowaną z IDC5, obejmując nią większą liczbę producentów pojazdów.

TEXA wychodząc naprzeciw potrzebie uproszczenia diagnostyki pojazdów wyposażonych w moduły zabezpieczające gateway, począwszy od wersji CAR 75.1.0 zaimplementowała w IDC5 funkcję odblokowania bramki gateway w marce Renault i Dacia bez użycia tokena.

Funkcjonalność ta przewiduje znaczne uproszczenie diagnostyki pojazdów wyposażonych w bramkę SGW, do której dotychczas odblokowania niezbędne było użycie specjalnego tokena dostarczanego od Renault.

Okres promocyjny – aby umożliwić zapoznanie się z procedurą odblokowania bramki gateway Renault i Dacia, TEXA zdecydowała się przyznać okres promocyjny dla tej usługi do 30.09.2022, który obejmuje niemal nieograniczoną liczbę odblokowań (999 odblokowań dla każdej umowy TEXPACK CAR), dla wszystkich Klientów spełniających warunki dostępu.

Token Renault – funkcja odblokowania Renault za pomocą tokena pozostaje nadal dostępna. Dla tych, którzy włączyli funkcję odblokowania bramki Renault zintegrowaną z IDC5 TEXA, funkcjonalność ta za pośrednictwem TOKENA będzie nadal dostępna po uwierzytelnieniu się za pomocą danych logowania do myTEXA.

Wymagania dotyczące dostępu do usługi:

  • aktywna licencja oprogramowania IDC5 CAR na urządzenie kompatybilne z funkcjonalnością
  • aktywna umowa TEXPACK CAR
  • uwierzytelnienie za pomocą danych dostępu do myTEXA. Przypominamy, że istotne jest stworzenie indywidualnych kont użytkowników dla każdego operatora, które potrzebne są do korzystania z nowych funkcji IDC5.
Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!