Nowa siedziba Kärcher w Krakowie

5 lipca 2013, 9:09

W 20. roku działalności firmy Kärcher w Polsce dokonano uroczystego otwarcia nowej siedziby przy ulicy Stawowa 138.

Kärcher w Krakowie

Podczas uroczystego otwarcia nowej siedziby (17 czerwca 2013 r.) byli obecni prezes zarządu Alfred Kärcher GmbH – Hartmut Jenner, Diter Grajer, prezes zarządu Kärcher Sp. z o.o. – Jacek Olko, przedstawiciel Rady Miasta Krakowa przewodniczący Klubu Radnych Przyjazny Kraków Adam Migdała, przedstawiciele firm partnerskich oraz reprezentacje sponsorowanych przez Kärcher instytucji. Budowie nowego budynku przyświecały idee zrównoważonego rozwoju. Budynek, jest ogrzewany i klimatyzowany z wykorzystaniem energii cieplnej z Ziemi.

Głównym punktem uroczystości były wystawa Sztuki recyclingu, rzeźb młodych krakowskich twórców. Otwarcia wystawy Sztuka recyklingu dokonał artysta rzeźbiarz i pedagog, prorektor krakowskiej ASP prof. Jan Tutaj. Wystawa prezentowana była w obszernym warsztacie serwisowym Kärcher. Wystawie rzeźb towarzyszyła również ekspozycja wybranych ekologicznych urządzeń Kärcher, którą można było zwiedzić w rozległych pomieszczeniach pokazowych i szkoleniowych.

Końcowym punktem uroczystości były pokazy filmów o firmie Kärcher i jej działalności na świecie i w Polsce. Projekcja odbyła się przy dźwiękach kwartetu smyczkowego Cracovienne Quartet.

Dowiedz się więcej

Kärcher wygrał w sądzie proces dotyczący…wody z kranu
Kärcher wygrał w sądzie proces dotyczący…wody z kranu

W 2011 r. firma Kärcher złożyła pozew przeciwko firmie Tennant w Belgii, Niemczech oraz Wielkiej Brytanii. Spór dotyczył podawania przez firmę Tennant nieprawdziwych informacji w komunikatach reklamowych. Okazało się, że promowana przez Tennant technologia ec-H2O nie jest bardziej skuteczna niż zwykła woda… Kärcher wygrał proces z Tennant Na podstawie wydanego w tej sprawie orzeczenia Sąd […]

Kärcher zmienia kolor swoich produktów
Kärcher zmienia kolor swoich produktów

Producent urządzeń czyszczących Kärcher już po raz drugi w historii przeprowadza zmianę kolorystyki produktów. Od stycznia 2013 urządzenia profesjonalne Kärcher mają kolor antracytowy. Antracytowe urządzenia Kärcher Wizualne rozróżnienie oferty profesjonalnej (antracyt) i asortymentu dla konsumentów (kolor żółty) jest korzystne w procesie sprzedaży. Sprzedawcom łatwiej doradzać klientowi, kiedy już na pierwszy rzut oka rozróżni on produkt […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!