AS-PL na targach w Kenii i we Włoszech

6 czerwca 2022, 11:05

Firma AS-PL wzięła udział w dwóch dużych wydarzeniach, poświęconych motoryzacji – targach Autoexpo w Nairobi i Autopromotec w Bolonii.

Targi Autoexpo Africa odbywały się w stolicy Kenii, Nairobi. W dniach 1921.05 przedstawiciele ASPL byli do dyspozycji klientów i osób zainteresowanych działalnością firmy.

Paweł KotalaAutoexpo to kolejne tak duże wydarzenie w tym regionie  wyjaśnia Paweł Kotala, Dyrektor Handlowy w ASPL Sp. z o.o. Obecność na tego typu imprezach sprzyja podnoszeniu świadomości marki oraz pozytywnie wpływa na jej odbiór przez Klientów. Dlatego bardzo cieszymy się, że mogliśmy być częścią targów Autoexpo i spotkać się z osobami zainteresowanymi działalnością ASPL informuje Paweł Kotala.

Kilka dni później, we włoskiej Bolonii, rozpoczęły się targi Autopromotec, na których obecne były reprezentantki Działu Handlowego – Maria, Aneta i Izabela. Podczas tego wydarzenia, stoisko firmy odwiedziło wiele osób zainteresowanych działalnością polskiej spółki.

– Autopromotec to jedno z ważniejszych wydarzeń w naszym targowym kalendarzu- informuje Maria Kotala-Thrun, Regionalny Dyrektor Handlowy (Europa Południowa i Afryka) w AS-PL Sp. z o.o. – Autopromotec skupia wokół siebie specjalistów z wielu dziedzin branży motoryzacyjnej, przy jednoczesnym zachowaniu przyjaznej i rodzinnej atmosfery. Dziękujemy wszystkim, którzy tak licznie odwiedzili nasze stoisko. Cieszymy się, że po tak długiej przerwie mogliśmy spotkać się z Klientami i osobami zainteresowanymi AS-PL – wyjaśnia Maria Kotala-Thrun.

Kolejne wydarzenie, na którym będzie można spotkać się z przedstawicielami AS-PL, to targi Automechanika Frankfurt, które odbędą się w dniach 13-17 września 2022 roku.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!