Zbigniew Ruba Dyrektorem Handlowym Aftermarketu w NRF

25 maja 2022, 9:24

W związku z rozwojem NRF zmienia się organizacja wewnętrzna firmy. Najnowszym wydarzeniem w strukturach NRF jest zajęcie nowego stanowiska przez Zbigniewa Rubę.

Zbigniew Ruba NRF
Zbigniew Ruba

W ciągu ostatnich czterech lat przychody NRF wzrosły o 45%. Sukces ten został osiągnięty dzięki rozwijaniu biznesu z dotychczasowymi, ale także wieloma nowymi klientami. NRF współpracuje również z dużymi międzynarodowymi grupami zakupowymi, co z pewnością przyczynia się do sukcesu w aftermarkecie.

Zbigniew Ruba pełni swoją funkcję w Gdańsku. Ma wieloletnie doświadczenie w branży aftermarketowej. 7 lat temu dołączył do NRF jako Regionalny Dyrektor Sprzedaży i Operacji, odpowiadając za rozwój biznesu i operacje na terenie całej Europy Wschodniej. Wraz ze swoim zespołem przyczynił się do wielu sukcesów w tym regionie. Obecnie Zbigniew Ruba koordynuje kolejny duży projekt, jakim jest budowa nowego magazynu w Gdańsku o powierzchni ponad 30 000 m2. Będzie to największy magazyn NRF.

W nowej roli Dyrektora Handlowego Aftermarketu, Zbigniew Ruba będzie odpowiedzialny za wszystkie działania sprzedażowe na rynku wtórnym we wszystkich regionach. W Europie Wschodniej dotychczasowe stanowisko Zbigniewa Ruby obejmie Łukasz Piątek. Od 11 lat pracuje on w NRF jako Business Developer na terenie Polski, Skandynawii oraz krajów bałtyckich.

– Jestem niezwykle dumny z uznania, jakie otrzymałem, którego dowodem jest nowe stanowisko. Jestem pewien, że wraz ze zmotywowanym zespołem kolegów i koleżanek z różnych stron świata, będziemy kontynuować nasz rozwój jako przodujący dostawca na rynku wtórnym. – powiedział Zbigniew Ruba.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 25 maja 2022, 13:29 4 0

brawo panowie, silna ekipa!

Odpowiedz

qwert, 25 maja 2022, 14:07 4 0

Gratulacje dla Zbynia i Łukasza - tak dalej Panowie!

Odpowiedz

Bartek S, 26 maja 2022, 10:36 5 0

Gratulacje Zbyszek!

Odpowiedz

Tiry na Tory, 27 maja 2022, 15:46 0 0

Sporo osób z Fotki tam pracuje.

Odpowiedz

Łukasz, 3 czerwca 2022, 14:44 0 0

Gratulacje dla obu Panów!

Odpowiedz