AS-PL podsumowuje targi Motortec Madrid

, 4 maja 2022, 14:12

W dniach 20-23 kwietnia zespół firmy AS-PL brał udział w tragach Motortec 2022 w Madrycie. Była to okazja, aby spotkać się z partnerami biznesowymi oraz zaprezentować nowy oddział AS-PL w Hiszpanii.

Targi Motortec to jedno z ważniejszych wydarzeń branżowych w Europie Południowej, które odbyło się w centrum kongresowym IFEMA Madrid.

– Frekwencja podczas Motortec w tym roku była rekordowa – podsumowuje Paweł Kotala, Dyrektor Handlowy w AS-PL Sp. z o.o. – Na targach Motortec jesteśmy po raz trzeci, jednak ta edycja była dla nas wyjątkowa. W marcu otworzyliśmy nowy oddział AS-PL Espana i była to znakomita okazja, aby nawiązać kontakty, zaprezentować nowe rozwiązania, których gama znacznie powiększyła się dzięki nowej inwestycji oraz spotkać się z naszymi obecnymi partnerami biznesowymi. – dodaje Paweł Kotala.

Produkt marki AS, czyli alternator A3259PR, został doceniony przez jury w kategorii „Części elektryczne i elektroniczne”, otrzymał wyróżnienie za najbardziej innowacyjny produkt prezentowany podczas tegorocznych targów Motortec. A3259PR należy do grupy produktów Premium, co zapewnia niezawodność, a dzięki poddaniu go procesowi regeneracji, oszczędza wodę, prąd i surowce takie jak żelazo, miedź, magnez czy aluminium. Alternator można zastosować m.in. w Fordzie B-Max, Fordzie C-Max, Forda Fiesty, Forda Focusa, Volvo C30, Volvo S40, Volvo V50.

– Jesteśmy mile zaskoczeni, że podczas wydarzenia, nasza firma cieszyła się tak dużym zainteresowaniem – oznajmia Monika Gilis-Siek, Regionalny Dyrektor Handlowy (Europa Zachodnia i Ameryka) w AS-PL Sp. z o.o. – Najwięcej pytań, jakie otrzymaliśmy, dotyczyły otwarcia nowego oddziału AS-PL w Walencji, ale także Alternatora A3259PR, który podczas gali Innovation Gallery Awards otrzymał wyróżnienie za najbardziej innowacyjny produkt targów Motortec 2022. Cieszy nas, że jesteśmy zauważani, a marka AS budzi coraz większe zainteresowanie – podsumowuje Monika Gilis-Siek.

Organizatorzy targów Motortec Madrid nie spoczywają na laurach i zapowiadają kolejną edycję, która ma się odbyć w 2024 roku.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!