Total Energies i NEXUS przedłużają swoją współpracę

25 kwietnia 2022, 12:27

TotalEnergies Lubrifiants i NEXUS Automotive International poinformowali o przedłużeniu swojej współpracy strategicznej na 5 kolejnych lat. Porozumienie w tej sprawie podpisane zostało 26 stycznia 2022 r.

TotalEnergies Lubrifiants będzie rozszerzać swoją działalność w rosnącej społeczności N!, która w ostatnich miesiącach zanotowała spory wzrost sprzedaży – pod koniec 2021 r. wolumen ten osiągnął 35 miliardów euro. N! zwiększa swoją obecność na rynkach w Afryce, Środkowym Wschodzie, USA, Ameryce Łacińskiej i w pacyficznym rejonie Azji. Są to regiony, które mają także bardzo duże znaczenia dla Total Energies.

Firmy mają wspólną wizję rozwoju opierającą się na innowacjach oraz zapewnieniu satysfakcji klientów. Odnowienie partnerstwa daje również możliwość współpracy w nowych obszarach wzrostu, w szczególności poprzez oferowanie bardziej zrównoważonych i odpowiedzialnych rozwiązań dla sprzedaży na rynku wtórnym.

– Już od kilku lat współpracujemy z NEXUS, a odnowienie naszego strategicznego partnerstwa odzwierciedla nasz wspólny cel. TotalEnergies Lubrifiants angażuje się w ochronę środowiska poprzez ograniczanie wpływu naszej działalności w każdym kraju, w którym prowadzimy działalność. Jesteśmy dumni z rozszerzającej się współpracy z NEXUS, który również jest szczególnie aktywny w zakresie zrównoważonego rozwoju – powiedział Jean Parizot, Vice President Automotive at TotalEnergies Lubrifiants.

– Partnerstwo z TotalEnergies Lubrifiants jest głównym atutem NEXUS, biorąc pod uwagę, że mamy wiele synergii na bardzo specyficznych rynkach, które wymagają niestandardowych rozwiązań. Ponieważ innowacyjność jest podstawową wartością NEXUS, podzielamy zaangażowanie w zrównoważony rozwój i gospodarkę o obiegu zamkniętym, co gwarantuje, że możemy przyczynić się do wzrostu bezemisyjnego – dodał Gael Escribe, CEO at NEXUS Automotive International.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!