AS-PL przekazuje 100 000 PLN na pomoc Ukrainie

, 16 marca 2022, 11:40

Firma AS-PL poinformowała o przekazaniu znacznych środków na wsparcie najpilniejszych działań takich jak pomoc uchodźcom w Polsce, ewakuację ludności bombardowanego Charkowa, dostarczanie najpotrzebniejszych rzeczy w strefie wojny oraz wsparcie psychologiczne.

Poniżej pełna treść komunikatu AS-PL:

Od blisko 20 dni z ogromnym żalem i niepokojem obserwujemy sytuację, która ma miejsce w Ukrainie. Chcąc wesprzeć działania humanitarne, które organizowane są w naszym kraju, postanowiliśmy przeznaczyć 100 000 PLN na rzecz Fundacji Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej.

To organizacja, która działa bezpośrednio w samej Ukrainie od początku wojny, ale pomaga także uchodźcom w Polsce. Wspiera ewakuacje ludności bombardowanego Charkowa, dostarcza najpotrzebniejsze rzeczy ludziom w strefie wojny czy daje wsparcie psychologiczne.

Dodatkowo od ponad 2 tygodni we wszystkich oddziałach AS-PL funkcjonuje kilka punktów zbioru najpotrzebniejszych produktów dla osób z Ukrainy. Rzeczy te na bieżąco są przekazywane organizacjom, które zajmą się ich dystrybucją. Korzystając z okazji, chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim za mobilizację i zaangażowanie w zbiórkę!

Zachęcamy wszystkich do wspierania organizacji, które angażują się w pomoc na rzecz obywateli Ukrainy. Wspólnie jesteśmy w stanie pomóc naprawdę wielu poszkodowanym rodzinom.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!