Master Sport – Niezależny Przedstawiciel Handlowy (Agent)

28 lutego 2018, 14:10 Oferta może być już nieaktualna

Innowacyjna, działająca na rynku globalnym Grupa Motoryzacyjna Master-Sport ogłasza nabór na stanowisko:

Niezależny Przedstawiciel Handlowy (Agent)

Polska \ Europa \ Świat

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż hurtowa części zamiennych pod prywatnymi markami

Oferujemy:

  • Prowizyjny system wynagrodzenia (2, 5 lub 10% – zależne od grupy asortymentowej i regionu)
  • Umowa o zakazie konkurencji nie jest wymagana
  • Dowolny rodzaj umowy o pracę i współpracę

Wymagania:

  • Zaangażowanie i motywacja do konsekwentnej realizacji celów
  • Bezwzględnie wymagane dobre kontakty osobiste z sieciami sprzedaży i partnerami handlowymi z branży automotive
  • Dobre rozeznanie cen i warunków oferowanych przez konkurencję
  • Samodzielność w działaniu
  • Bardzo dobra znajomość polskiej, europejskiej i światowej branży motoryzacyjnej (warunek konieczny)
  • Komunikatywność, wytrwałość, operatywność
  • Nastawienie na sukces

CV proszę wysyłać na email: przedstawiciele@master-sport.de

Mile widziany numer telefonu (zadzwonimy do ciebie).

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane aplikacje. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.