Analityk

26 czerwca 2015, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Poszukujemy osób na stanowisko:

Dinex – międzynarodowy producent i dystrybutor układów wydechowych i technologii emisji spalin – przygotowuje się do uruchomienia działu zarządzania produktem w swoim oddziale w Polsce.

Analityk
Miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej co najmniej 2 lata
  • biegła znajomość narzędzi analitycznych IT
  • dobra znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie bazą danych
  • Współpraca z dostawcami baz danych
  • Struktura i tworzenie wewnętrznej bazy danych
  • Tworzenie analiz na potrzeby działu zarządzania produktem

Oferujemy pracę w dziale zarządzania produktem i współpracę z międzynarodowymi oddziałami naszej firmy w zakresie tworzenia oferty.

Jeśli interesuje Cię praca w naszej firmie, prześlij nam na adres
mgj@dinex.pl swoje CV i krótki opis swojego doświadczenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust. nr 133 poz. 833)"