Policja prowokuje kierowców?

13 września 2022, 15:20

Utrata prawa jazdy to obecnie najcięższy bat na kierowców w rękach policji. Wysokie mandaty również straszą. Policja, odpowiedzialna za wymierzanie kar wykazała się kreatywnością.

Cupra Leon w rękach grupy Speed

Policjanci z grupy speed mają do dyspozycji coraz szybsze samochody. Choć większości kierowców kojarzą się oni z BMW serią 3 oraz serią 5, to na stanie mundurowych są też inne modele. Bohaterem dzisiejszego wpisu jest Cupra Leon z 2-litrowym, turbodoładowanym silnikiem o mocy 310 km.

Personalizowane tablice rejestracyjne

Najciekawszym elementem historii, wyróżniającym ją spośród wszystkich innych o podobnym charakterze są indywidualne numery rejestracyjne pojazdu. Własny napis, 1NA1, jest bardzo osobliwy i może w pewien sposób sugerować, iż kierowca ma ochotę pojechać szybciej, niż jest to dozwolone w danym miejscu. Z moralnego punktu widzenia jest to co najmniej kontrowersyjne, jednak ocenę zostawiam czytelnikom.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Rafał Kaźmierczak, 13 września 2022, 21:35 0 -1

Oczywiście, ze chodzi o prowokowanie a nie o bezpieczeństwo, ale czasami tak jest ze dajesz dzieciom rowerek bez kółek bocznych i wiesz jak to się skończy, hmmm ile zostało rozbitych bmw 3,5 przez niebieskich ?? Ponad 80% !!! Dajcie im elekryki z większym momentem to poprawia ten rezultat zrobią 100 na 100

Odpowiedz

Zuzanna Kwiat, 14 września 2022, 13:12 0 0

niepoważnie to wygląda

Odpowiedz