Sekretarz generalna Sigrid de Vries odchodzi z CLEPA

2 czerwca 2022, 12:53

Sekretarz generalna Sigrid de Vries odchodzi z Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Części CLEPA. Z dniem 31 sierpnia 2022 roku przestanie pełnić dotychczasową funkcję, którą piastuje od 2017 roku, by podjąć się nowego wyzwania, również w branży motoryzacyjnej.

– Przemysł motoryzacyjny jest bardzo potrzebnym sojusznikiem w transformacji w kierunku inteligentnej, bezpiecznej i zrównoważonej mobilności w Europie. Przeżywamy czas wielkich zmian i niestabilności. Stowarzyszenia branżowe odgrywają ważną rolę w przedstawianiu perspektywicznych pomysłów, uzasadnionych interesów i pragmatycznych rozwiązań. Jestem w pełni przekonana, że znakomity zespół CLEPA pod kierownictwem nowego sekretarza generalnego będzie nadal zaznaczać swoją obecność. Chciałabym podziękować kierownictwu CLEPA, zespołowi i wszystkim członkom CLEPA za zaufanie i inspirację. Nie mogę się doczekać dalszej współpracy – mówi Sigrid de Vries, dotychczasowa Sekretarz generalna CLEPA.

– Sigrid wniosła istotną i pozytywną zmianę do naszego stowarzyszenia, wzmacniając przekaz i głos naszej branży, budując profesjonalny i kompetentny zespół oraz umacniając nasze członkostwo. Bardzo żałujemy, że odchodzi. Cieszymy się jednak, że pozostaje w naszym sektorze i nie możemy się doczekać dalszej, bliskiej współpracy z nią przy sterze ACEA. Biorąc pod uwagę jej dogłębną wiedzę na temat kluczowych kwestii dostawców, ta zmiana powinna jedynie wzmocnić nasz dialog, współpracę i partnerstwo z producentami OEM. Kierownictwo CLEPA podejmuje obecnie kroki, w celu zapewnienia szybkiej i bezproblemowej sukcesji pani De Vries i w odpowiednim czasie ogłosi dalsze informacje – mówi Thorsten Muschal, prezes CLEPA.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!