Następny etap rozwoju Partadax.pl

25 kwietnia 2012, 16:06

Uruchomiona w styczniu przez Oponeo.pl SA internetowa platforma części motoryzacyjnych www.partadax.pl rozwija się pod względem zarejestrowanych Użytkowników i funkcjonalności.

Logo Partadax.pl

Partadax.pl to miejsce stworzone dla warsztatów samochodowych, dystrybutorów, hurtowni i sklepów motoryzacyjnych. Na platformie Oferenci wystawiają produkty ze swoich magazynów i sprzedają je bezpośrednio Zamawiającym. W ten sposób, niezależnie od tego czy oferta pochodzi od małej hurtowni czy od dużego dystrybutora, ma szansę dotrzeć do klientów na terenie całego kraju. Projekt skierowany jest wyłącznie do firm z branży motoryzacyjnej, dzięki czemu zachowuje bezpieczeństwo zamieszczonych szczegółowych informacji dotyczących ofert. Zespół Partadax.pl promuje i finansuje całe przedsięwzięcie ze środków Oponeo.pl SA, dzięki czemu uczestnictwo i handel na platformie są bezpłatne.

Zainteresowanie platformą Partadax.pl z dnia na dzień rośnie, a ilość unikalnych użytkowników przekracza trzystu dziennie. To tak jakby do dowolnej hurtowni każdego dnia zaglądało kilkuset nowych mechaników, sprzedawców czy też innych osób związanych z handlem częściami motoryzacyjnymi. Szybki i znaczący wzrost zarejestrowanych firm w platformie Partadax.pl  potwierdza słuszność wprowadzenia projektu  na polski rynek części zamiennych. Współpraca z nowymi Użytkownikami sprzyja dalszemu doskonaleniu systemu oraz wprowadzaniu kolejnych innowacji zgodnie z projektem rozwoju Partadax.pl, uwzględniając sugestie z rynku.

Partadax.pl - olejeZespół Partadax.pl, realizując kolejne punkty planu rozwoju, uruchomił dodatkowy moduł do handlu płynami eksploatacyjnymi oraz olejami. W celu ułatwienia identyfikacji produktów, zarówno Oferentom jak i Zamawiającym, stworzony został unikalny katalog olejów i płynów najlepiej rotujących na polskim rynku. Mimo bardzo szerokiego spektrum produktów, ujętych we wspomnianym katalogu, uwzględnia się również miejsce dla produktów specjalistycznych lub niszowych. W takim przypadku każdy Oferent może skontaktować się z administratorem portalu i baza będzie poszerzona o produkty z jego oferty.

Kolejną nową funkcjonalnością jest dział komunikatów systemowych. Dzięki temu coraz większe i rosnące każdego dnia grono Użytkowników będzie na bieżąco informowane o nowościach.

Udostępnione narzędzie nie zostało stworzone do zastąpienia codziennych, drobnych zakupów u najbliższego sprzedawcy części, ale głównym celem jest zebranie ofert od wielu różnorodnych hurtowni. Takie rozwiązanie daje warsztatom dostęp do części trudno osiągalnych, dzięki czemu stają się one bardziej wszechstronne. Warsztaty zyskują również możliwość wybrania korzystnej oferty dla większych napraw, co umożliwia większe zyski lub obniżenie cen i większą atrakcyjność usług. Strona oferująca dostaje szansę na upłynnienie zalegających stanów magazynowych oraz poszerzenie obszaru działania, bez ponoszenia kosztów związanych z otwieraniem oddziałów czy promocją własnych sklepów internetowych.

Więcej informacji można znaleźć na www.partadax.pl.

 

Opublikowane przez: Redakcja
Przygotowała firma Oponeo.pl SA

Dowiedz się więcej

Oponeo.pl wchodzi na rynek części zamiennych – wywiad
Oponeo.pl wchodzi na rynek części zamiennych – wywiad

Firma Oponeo.pl postanowiła poszerzyć swoją działalność o hurtową sprzedaż części zamiennych przez Internet i tak powstała platforma Partadax.pl. Na czym polega ten projekt i do kogo jest skierowany? Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Szefem Projektu, Panem Mikołajem Bukowskim. Czym jest i do czego służy Partadax.pl? Partadax.pl to platforma internetowa przeznaczona dla hurtowni, warsztatów i sklepów […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 26 kwietnia 2012, 9:46 0 0

O co chodzi w tym Partadax.pl? Wchodzę na ich stronę, paczę, ale nic nie rozumiem..

Odpowiedz

Anonim, 26 kwietnia 2012, 10:10 0 0

Chciałbym skorzystać, ale czy ktoś miał już z tym do czynienia i może powiedzieć, czy rzeczywiście można tam coś znaleźć?

Odpowiedz

Anonim, 26 kwietnia 2012, 10:37 0 0

póki co hula tam wiatr, a twórcy się chwalą, bo co mają robić.
zarejestrowałem się, ale oprócz oleju nic tam nie ma. wszędzie ceny testowe 999zł.

Odpowiedz

Anonim, 26 kwietnia 2012, 15:27 0 0

Jak się rozbuchają to motointegrator padnie

Odpowiedz

Anonim, 27 kwietnia 2012, 9:06 0 0

a co ma motointegrator wspólnego z partadax.pl ?? Raczek dwa kompletnie inaczej targetowane produkty.

Odpowiedz

Anonim, 27 kwietnia 2012, 10:28 0 0

Na razie nic, ale jak się już zbierze wszystkie oferty w jednym miejscu, potem zanęci mechaników to wystarczy już dorobić nakładkę dla detalistów z przesłaniem : na naszej platformie w jednym miejscu kupisz każdą część i znajdziesz mechanika blisko siebie.

Odpowiedz

Anonim, 27 kwietnia 2012, 13:10 0 0

...a nad Smoleńskiem ruscy wywołali mgłe :) Ach te polskie tworzenie teorii spiskowych buhahha

Odpowiedz