Kartony wysyłkowe – nowość dla sklepów internetowych i warsztatów wulkanizacyjnych od Paxit

18 marca 2024, 8:54

Firma Paxit.pl wprowadziła do oferty linię kartonów przeznaczonych do wysyłki felg i opon. Nowe opakowania zostały zaprojektowane, aby zapewnić ochronę oraz wygodę transportu dla felg i opon samochodowych w najpopularniejszych wymiarach. Każde opakowanie zostało zaprojektowane z myślą o wyeliminowaniu ryzyka uszkodzeń i zarysowań.

Nowe kartony na felgi i opony od Paxit wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów. Są dostępne w różnych rozmiarach, aby dopasować się do różnych rodzajów felg i opon. Wysoka gramatura kartonu zapewnia dodatkową ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Łatwy montaż i demontaż ułatwia proces pakowania i rozpakowywania.

Paxit zachęca wszystkich klientów do zapoznania się z nową ofertą kartonów na felgi i opony poprzez odwiedzenie strony internetowej firmy.

Paxit oferuje wiele rodzajów kartonów skierowanych do branży motoryzacyjnej. Całość oferty można sprawdzić w przygotowanym katalogu dedykowanym dla branży motoryzacyjnej: https://paxit.pl/pub/media/katalog_motoryzacja_2023_paxit.pdf#zoom=FitV

Kontakt do działu sprzedaży Paxit.pl
Tel. 455 455 016
E-mail: zamowienia@paxit.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!