Nowe produkty Standox z serii Xtreme System

25 kwietnia 2019, 11:38

Standox, niemiecka marka lakierów z Wuppertalu, rozszerza swoją linię produktów Xtreme System o nowy wypełniacz VOC-Xtreme Wet-on-Wet Filler U7650.

VOC-Xtreme Wet-on-Wet Filler U7650 w połączeniu z lakierem bazowym Standoblue Basecoat oraz lakierem bezbarwnym VOC-Xtreme Clear K9580 pozwala polakierować nową część w około 36 minut. Standox ma w swojej ofercie również szybkoschnący wypełniacz do szlifowania – Standocryl VOC-Xtreme Filler U7600, który sprawdza się w renowacjach. System umożliwia skrócenie czasu zajęcia kabiny lakierniczej o 25%.

Zaletą systemu Xtreme System jest krótki czas schnięcia w 60°C, 40°C a nawet 20°C. To oznacza, że lakiernicy sami decydują, jak go wykorzystać w zależności od ilości pracy. Mogą przyspieszyć pracę dzięki krótkiemu czasowi schnięcia, zmniejszając tym samym czas zajęcia kabiny lub ograniczyć zużycie energii, gdy mają do przeprowadzenia mniej renowacji. Suszenie w temperaturze 20°C umożliwia ograniczenie zużycia energii do 70%, w wyższych temperaturach warsztaty mogą obniżyć zużycie energii o 25%.

Wypełniacz można od razu polakierować lub delikatnie przeszlifować po pięciu minutach. Nowy wypełniacz jest dostępny w kolorach: białym, szarym i czarnym.We wszystkich produktach z serii Xtreme System zastosowano technologię firmy Axalta.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!