Nowy, nasycony niebieski pigment do barwienia lakierów bezbarwnych

21 lutego 2017, 20:26

Oferta marki Cromax została uzupełniona o kolejny pigment – AM22 Pure Blue, który charakteryzuje się wysoką chromatycznością i przejrzystością. Pigment, podobnie jak pozostałe produkty dostępne w małych puszkach o pojemności 100 ml, jest przeznaczony do renowacji kolorów specjalnych z rynku OEM.

AM22 Pure Blue to przezroczysty pigment o zielono-niebieskim zabarwieniu, który oglądany z boku wydaje się być bardziej zielony, a patrząc na wprost zyskuje czerwony odcień. Produkt jest idealny do renowacji lakieru Sapphire Blue samochodu Lexus 8X1 RC, który wymaga zastosowania nasyconego, niebieskiego pigmentu do zabarwienia lakieru bezbarwnego.

– Jesteśmy w stałym kontakcie z producentami samochodów, tak aby lakiernik mógł sprostać najnowszym nurtom kolorystycznym. Produkt ten odpowiada na coraz popularniejszy trend czystych, nasyconych niebieskich barw – mówi Dariusz Niedźwiedź, Training and Color Coordinator. – Dzięki wysokiemu nasyceniu pigmentu kolory zyskują wyjątkowy efekt, który do tej pory nie był możliwy do osiągnięcia. Natomiast opakowania o pojemności 100ml to praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie, a żeby osiągnąć pożądany efekt, wystarczy zaledwie kilka kropel.

Pigment AM22 Pure Blue można stosować w połączeniu z lakierami bazowymi: Centari, Cromax oraz Cromax Pro, zarówno w przypadku renowacji lakierów solidowych, jak i z efektem.

Receptura lakieru należącego do modelu Lexusa 8X1 RC zawierająca pigment AM22 Pure Blue jest dostępna w ChromaWeb – wszechstronnym oprogramowaniu do zarządzania pracą lakierni.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!