Axalta rozbudowuje fabrykę w Chinach

4 lutego 2014, 13:12

Axalta Coating Systems buduje w Szanghaju przyjazną dla środowiska fabrykę farb i lakierów wodorozcieńczalnych. Rozpoczęcie działalności w Axalty planowane jest na 2015 rok. Fabryka będzie dostarczać do 25 000 ton farb i lakierów wodorozcieńczalnych.

– „Zainwestowaliśmy w ten zakład w celu spełnienia rosnącego popytu klientów, którzy potrzebują farb wodorozcieńczalnych. Dzięki nowej fabryce zwiększymy nasz potencjał dostarczania farb wodorozcieńczalnych i wesprzemy zrównoważony rozwój chińskiego przemysłu motoryzacyjnego” – powiedział Shaver na konferencji podczas ceremonii położenia kamienia węgielnego – „Nasza technologia skupia się na opracowywaniu przyjaznych środowisku rozwiązań w zakresie farb. Nowy zakład będzie także wykorzystywał najnowszej generacji systemy produkcyjne w celu zredukowania wpływu naszych działań na środowisko.” – dodał.

Podczas produkcji farb wodorozcieńczalnych, Axalta wykorzystuje system technologii produkcji wodorozcieńczalnych "Ekonomicznych i Ekologicznych Lakierów Samochodowych”, które mogą być stosowane przez producentów OEM w celu zmniejszenia zawartości lotnych związków organicznych, zużycia energii i nakładów finansowych.

Wodorozcieńczalne produkty Axalty są przyjazne środowisku i spełniają globalne wymogi środowiskowe, jak na przykład Dyrektywa w sprawie ograniczeń emisji lotnych związków organicznych UE 2004/42/WE, którą spełnia Axalta w Chinach, co pomaga zredukować wpływ chińskiego przemysłu motoryzacyjnego na środowisko naturalne.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!