Spot kampanii Montuję Polskie Części

31 marca 2014, 14:46

W sieci jest już dostępny filmik wspierający kampanię Montuję Polskie Części. Akcja zachęca do kupowania części motoryzacyjnych polskich producentów.

Montuję Polskie Części

Animowany klip wylicza najważniejsze powody, dla których warto kupować części wyprodukowane w Polsce przez polskich producentów. Narratorem jest mechanik Zbyszek który w prosty, obrazowy sposób prezentuje korzyści płynące z zakupu polskich części.

Zachęcamy do obejrzenia oraz udostępniania filmu:

Dowiedz się więcej

Wspieraj polskich producentów części – rusza nowa kampania
Wspieraj polskich producentów części – rusza nowa kampania

Ruszyła nowa, ogólnopolska kampania, której celem jest promowanie zakupów części motoryzacyjnych, pochodzących od polskich producentów. Prowadzone w jej ramach działania będą skierowane w pierwszej kolejności do profesjonalistów z branży warsztatowej. Przesłanie jest proste – warto wybierać to, co nasze. Konsumencki patriotyzm – montuj polskie części W dobie rosnącej konkurencji, posiadanie dobrego produktu nie zawsze wystarcza, […]

Montuję polskie części – relacja z konferencji prasowej
Montuję polskie części – relacja z konferencji prasowej

W Centrum Prasowym PAP odbyła się konferencja, której celem było przybliżenie dziennikarzom idei nowo powstałej kampanii „Montuję polskie części”. Akcja jest skierowana przede wszystkim do warsztatów samochodowych, jej celem jest wspieranie i budowanie silnej pozycji polskich producentów części. Członkowie kampanii „Montuję polskie części” W konferencji wzięli udział przedstawiciele czterech firm, które zainicjowały kampanię (w trakcie […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 3 kwietnia 2014, 22:07 0 0

Super

Odpowiedz