Urządzenie do testowania Common Rail od Delphi

, 13 września 2018, 9:38

Delphi Technologies wprowadza na rynek urządzenia do testowania układów Common Rail pod bardzo wysokim ciśnieniem.

Sabre CRi Expert to nowość w linii produktów Hartridge. Zastosowano w niej nową platformę oprogramowania cechującą się zaawansowanymi funkcjami testowania wtryskiwaczy, a płatność naliczana jest w miarę korzystania z tego rozwiązania.

Sabre CRi Expert posiada ten sam opatentowany układ kontroli w obiegu zamkniętym co Sabre CRi Master, maksymalizując przepływ i zapewniając powtarzalność przy ciśnieniu w wysokości do 2700 barów. Sabre CRi Expert nie wymaga dopływu powietrza, wody ani prądu trójfazowego. Oznacza to prostszą i szybszą instalację, a także sprawniejszą obsługę. Czasy cykli wynoszą nawet jedną minutę na czynność testową. Narzędzie jest ponadto wyposażone w inteligentny układ chłodzenia, tym samym nie są konieczne okresowe przerwy w działaniu, aby nadal uzyskiwać stabilne i dokładne wyniki.

– Wraz z postępem technologii wtryskiwaczy, warsztaty zmagają się z coraz to bardziej złożonymi wyzwaniami, jeśli chodzi o ich diagnostykę i naprawę – stwierdza Simon Quantrell, dyrektor zarządzający, Hartridge – Sabre CRi Expert został zaprojektowany z myślą o tym i zapewnia możliwości diagnostyki, testowania i naprawy, w tym przekodowywania wtryskiwaczy. Wszystko to dostępne jest za pośrednictwem nowej platformy oprogramowania, płatność za którą naliczana jest w miarę korzystania z niej.

Zarówno nowy Sabre CRi Expert, jak i jego poprzednik, Sabre CRi Master, korzystają z najnowszego oprogramowania magmahTouch. To oprogramowanie posiada dodatkową funkcjonalność wysokiej precyzji, w tym pomiar ciśnienia otwarcia dysz (NOP), minimalnego impulsu sterującego (MDP), Denso I-ART oraz możliwość kodowania wtryskiwaczy we wszystkich markach pojazdów. Procedury testowe obejmują ponad 400 numerów katalogowych wtryskiwaczy.

Nowe oprogramowanie pozwala również na zarządzanie licencjami i oferuje elastyczne płatności w zależności od korzystania z nich. Dostęp do biblioteki procedur testowych lub kodów kalibracji wtryskiwaczy zamiast kupna ogólnej licencji rocznej, jest możliwy w postaci pakietów kredytów dostosowanych do specyficznych potrzeb warsztatu. Pakiety dostępne są na stronie internetowej www.hartridge.shop.

– Model zakupu za pośrednictwem aplikacji jest powszechnie akceptowany i z powodzeniem stosowany w wielu branżach – kontynuuje Simon Quantrell – Opłaty wyłącznie za usługi niezbędne w danym momencie czynią nasze rozwiązanie optymalne z punktu widzenia inwestycji dla warsztatu. Podczas gdy rynek staje się coraz bardziej wrażliwy na koszta, to podejście ma duży sens.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

zorbas, 10 października 2018, 10:44 1 0

Widze sporo fajnych opcji, taki tester by mi sie przydał, ciekawe jaka cena

Odpowiedz