Wybrano nowego prezesa Inter Cars SA

Redakcja, 21 kwietnia 2017, 8:40

Rada Nadzorcza spółki Inter Cars SA dokonała wyboru nowego Prezesa Zarządu. Został nim Maciej Oleksowicz.

Wybór nowego prezesa był reakcją na rezygnację z pełnienia tego stanowiska przez Roberta Kierzka. Zgodnie z oczekiwaniami, funkcję powierzono Maciejowi Oleksowiczowi, synowi założyciela firmy Inter Cars, Krzysztofa Oleksowicza. Dotychczasowy prezes, Robert Kierzek, zgodnie z decyzją Rady Nadzorczej, będzie teraz pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu Spółki.

Zmiany wejdą w życie oficjalnie 1 maja bieżącego roku.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

wymieniacz (21 kwietnia 2017, 17:00) ~ Ciekawe czy sam złożył czy mu pomogli?

16 -10 Odpowiedź

Anonim (1 maja 2017, 22:53) ~ Trochę z innej beczki, bo nie ma gdzie skomentować. IC nie jest z mojej bajki, ale to co robi Moto Profil to totalna żenuaaa. Puszczają jakieś newsy, ale wszędzie usunięte są komentarze, co to za firma, że boją się opinii swoich odbiorców. Brak odwagi świadczy gdzie mają klientów. Jak małe dziecko jak zakryje oczka to mnie nie widać.

7 -1 Odpowiedź

stan67 (4 maja 2017, 16:29) ~ Zawsze tak jest że starego klienta ma się gdzieś. Byliśmy im potrzebni 10 i 5 lat temu. Teraz jesteśmy dla nich za mali. Albo za duzi bo pyskujemy za bardzo pozdrawiam starą ekipę Profila

5 0 Odpowiedź