Norauto kupuje Feu Vert – wielka fuzja sieci sklepów i serwisów

Redakcja, 8 lutego 2017, 8:34

Norauto Polska – właściciel sieci sklepów i serwisów motoryzacyjnych przejmie firmę Feu Vert Polska, zajmującą się tym samym typem działalności.

Nowym, wyłącznym akcjonariuszem Feu Vert Polska i jej spółek zależnych Feu Vert Car Service Polska, zostanie firma Norauto Polska Sp. z o.o. Pod warunkiem uzyskania koniecznych akceptacji poszczególnych organów nadzoru i UOKiK, Norauto przejmie kontrolę nad polską filią Feu Vert jeszcze w marcu 2017 roku.

Inwestor powiększy dwukrotnie swoją aktualną sieć sprzedaży i stanie się tym samym jednym z liderów polskiego rynku. Według zapowiedzi dotychczasowa działalność Feu Vert będzie kontynuowana ze wsparciem nowego właściciela polegającym na wykorzystaniu możliwości inwestycyjnych i przekazaniu wiedzy.

– Wspólnie z całą dyrekcją Feu Vert Polska i Feu Vert Car Service Polska będziemy wspierać cały proces tej zmiany tak, aby przeprowadzić ją sprawnie i zapewnić kontynuację świadczenia usług naszym Klientom na doskonałym poziomie, a współpracę z Dostawcami i wszystkimi Partnerami biznesowymi nadal efektywnie rozwijać. – czytamy w oświadczeniu Dyrektora Generalnego Feu Vert Polska, Wita Wyborskiego.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Trap (9 lutego 2017, 14:07) ~ Feu Vert zostanie liderem .... czego ? Chyba nie rynku serwisów pojazdów, ani OE ani IAM. Ile ich jest razem, z 15 ?

1 -3 Odpowiedź

Ten co coś wie (9 lutego 2017, 20:52) ~ Panowie to jedna wielka ściema tak Jak media i saturn ten sam właściciel tych dwóch sieci...

0 0 Odpowiedź

Skarabeusz (10 lutego 2017, 9:57) ~ Nie masz pojęcia o czym piszesz. Zajrzyj w papiery grupy Mobivia (Norauto) oraz FeuVerta i się może czegoś dowiesz. Uwielbiam takich specjalistów...

1 0 Odpowiedź

jojo (11 lutego 2017, 8:56) ~ czyli?

0 0 Odpowiedź

slep (20 lutego 2017, 9:31) ~ prowadzi ślepy kulawego

1 0 Odpowiedź