Znany dystrybutor otwiera kolejny oddział. Będzie w województwie kujawsko-pomorskim.

9 lipca 2024, 10:58

Sieć dystrybutora nie zatrzymuje się w rozwoju. Kolejny oddział już jest otwarty, a poszerzony asortyment części będą mieli klienci z Włocławka.

Nowy oddział Inter-Team we Włocławku

inter team

Dystrybutor otworzył swój oddział w poniedziałek 8 lipca. To 700 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej oraz dodatkowe 60 metrów kwadratowych przeznaczonych na obsługę klienta i biura.

– To niewątpliwie ważne miasto na logistycznej mapie INTER-TEAM. Dużym atutem jest lokalizacja nowego oddziału z bezpośrednim wjazdem na trasę łączącą przemysłowy wschód miasta z największym osiedlem mieszkaniowym “Południe”, a także zaporę wodną i przeprawę przez Wisłę z węzłem autostradowym A1 “Pikutkowo”. Takie położenie oddziału pozwoli na sprawną obsługę dostaw do naszych klientów we Włocławku i w jego okolicach – mówi Paweł Nowosielski, dyrektor ds. rozwoju oddziałów w INTER-TEAM

Chociaż to dopiero pierwszy oddział firmy we Włocławku, to w samym województwie kujawsko-pomorskim Inter-Team może pochwalić się aż sześcioma placówkami. Przypomnijmy, że w całej Polsce punktów jest 88.

– Włocławek nie jest dla nas nieznanym miastem. Obsługiwaliśmy klientów w tej lokalizacji
od wielu lat poprzez filię w Toruniu i wypracowaliśmy sobie dobre relacje z okolicznymi
warsztatami. Teraz będziemy mogli mocniej zaakcentować naszą obecność w tym mieście,
zapewnić lepsze wsparcie naszym stałym klientom i rozwinąć sprzedaż zapraszając nowe warsztaty do współpracy. Na początek zachęcam do odwiedzin w oddziale, poznania nie tylko naszej oferty części, ale także wyposażenia warsztatowego – dodaje Paweł Nowosielski

Oddział otwarto na ulicy Kruszyńskiej 43. Godziny otwarcia to 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku oraz 8:00-14:00 w soboty.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!