Czas naprawić motoryzację – ruszają Targi Techniki Motoryzacyjnej

3 kwietnia 2024, 12:06

W czwartek, 4 kwietnia, startują Targi Techniki Motoryzacyjnej. Tradycyjnie odbędą się na terenie MTP w Poznaniu. Przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące wydarzenia, jego programu, listy wystawców i zakupu biletów.

Targi Techniki Motoryzacyjnej to największe i najważniejsze w naszej części Europy wydarzenie skierowane do właścicieli i pracowników warsztatów samochodowych (mechaników i elektryków), stacji obsługi i kontroli pojazdów, myjni samochodowych, rzeczoznawców i diagnostów, właścicieli i pracowników sklepów i hurtowni części i wyposażenia warsztatów, komisów i wypożyczalni, zarządców flot pojazdów, firm transportowych i wszystkich, którzy w swojej codziennej pracy potrzebują specjalistycznego sprzętu z zakresu techniki motoryzacyjnej.

Wiodące firmy z branży motoryzacyjnej zaprezentują swoje produkty i koncepcje na stoiskach targowych. Listę wystawców oraz plan hal targowych został przedstawiony na poniższej grafice:

Stoiska targowe i ekspozycja produktów to tylko jeden element Targów Techniki Motoryzacyjnej. W trakcie trwania imprezy odbywają się także wydarzenia towarzyszące, których program opisaliśmy tutaj.

Bilety na targi można zakupić pod linkiem: https://tobilet.pl/targi-techniki-motoryzacyjnej-ttm-2024.html
Organizator przewidział także możliwość zakupu biletów z rabatem. Więcej informacji na ten temat zamieściliśmy tutaj.

W czasie 4 dni targów nie zabraknie emocji i możliwości bezpośredniego kontaktu z ekspertami i przedstawicielami czołowych marek branży motoryzacyjnej.

Targi Techniki Motoryzacyjnej odbędą się wraz z targami Poznań Motor Show na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 4-7 kwietnia 2022 r. Portal MotoFocus.pl jest jednym z patronów medialnych wydarzenia.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Barrakketh, 5 kwietnia 2024, 13:59 1 0

" [...]kontaktu z ekspertami i przedstawicielami czołowych marek branży motoryzacyjnej."
A na rozpisce:
- Bazhou Huacheng
- China Ficonman
- Cixi Taisheng
- Dandong
- Danyang Zhongwen
- Guangzhou jushuo
itd...
Na 228 wystawców mamy 91 z Chin. Czy tak mamy naprawiać motoryzację?

Odpowiedz